Stemple do masażu DuanerStemple do masażu ciała

Stemple do masażu (masaż gorącymi stemplami)

Cena za dwa gotowe stemple do masażu 34 zł
każdy stempel uzupełniony jest o 20 ml oleju sezamowego. 

Przy zakupie 30 stempli cena 510 zł + 25 zł koszty transportu, razem 535 zł brutto.
Każdy stempel do masażu jest indywidualnie zapakowany.

Termin realizacji zamówienia do 24 do 48h Zamówienia  mailto:info@alchemiaurody.pl

MASAŻ STEMPLAMI

Pochodzenie techniki masażu stemplami Tajlandia. Masaż stemplami jest to bardzo dobrze sprzedający się masaż w okresie jesienno zimowym w naszym klimacie, niemniej wykonuje się go przez cały rok, a klienci sobie go bardzo cenią. Stempel do masażu Duaner sprzedawany jest z olejem sezamowym w osobnej butelce 30 ml. Alchemia Urody opracowała masaż dwoma gorącymi stemplami dlatego rekomenduje wykonanie go dwoma gorącymi stemplami, z naszych obserwacji wynika że polscy terapeuci zmodernizowali oryginalną technikę masażu stemplami, my uważamy że masaż stemplami powinien być wykonany na zasadzie stemplowania ciała, to najbardziej skuteczna metoda masażu stemplami. 

Nasze stemple do masażu wypełnione są specjalnie wyselekcjonowaną mieszanką ziół zmielonych, wymieszanych z solą z morza martwego dlatego po wykonaniu masażu zalecamy przekazania stempli klientowi żeby w domu wykonał kąpiel na jego zawartości lub peeling ciała.

Właściwości masażu stemplami 
poprawia samopoczucie  i kondycje poprawiamy krążenie krwi, ujędrnienia skórę, efekt oczyszczenie jej z toksyn, głęboko relaksuje, likwidują napięcie mięśni, wpływa na przyspieszenie przemiany materii, co korzystnie wpływa przy terapiach odchudzających i anty cellulitowych. 
Stemple do masażu Duaner ze względu na zastosowanie specjalnych woreczków bawełnianych skutecznie spłycają zmarszczki, usuwają zrogowaciały naskórek, działają w sposób odmładzający a to zawdzięczamy specjalnie przygotowanej mieszance ziołowej i soli z morza martwego, 

Stemple do masażu Duaner pomagają w leczeniu leczenie zmian skórnych co zawdzęczmy właściwością z morza martwego. Alchemia Urody żeby spotęgować działanie zaleca stosowanie mieszanek olejków esencjonalnych do masażu stemplami to dodatkowo potęguje oczekiwany efekt kosmetyczny.

Szkolenie z masażu gorącymi stemplamu w trybie indywidualnym 650 zł
W cenie: podgrzewacz 6 sztuk stempli praktyczna nauka masażu, procedury, certyfikat. Szkolenie odbywa się w Warszawie, przy grupach powyżej trzech osób możliwość dojazdu, udzielamy odpowiedniego rabatu negocjowanego indywidualnie.

Kontakt: 
Tel. 0513 109 909 e-mail: info@alchemiaurody.pl Ul. Klonowa 20 lok 1 Warszawa 00-591 

oryginalny stempel do masażu ciała, gotowy stempel do masażu, masaż stemplami, stemple do masażu, stemple domasażu dobra cena,

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda