Holistyczna pielęgnacja Alchemia urodyHolistyczna pielęgnacja Alchemy
Słowo Holistyczny to dominacja słowa HOLOS, co w tłumaczeniu znaczy wszystko.
Pielęgnacja holistyczna to wykonanie kompleksowej pielęgnacji na ciało, twarz i duszę w harmonii energetycznej i emocjonalnej uważanej jako profilaktyka zdrowia.
Człowiek to skomplikowany organizm holograficzny, co oznacza, że wszystkie jego części odnoszą się do siebie, nie tylko fizycznie, ale też organicznie, ze względu, że jesteśmy istotami, które odczuwają emocje, posiadają energię i duszę w pielęgnacji holistycznej działamy terapeutycznie na ciało, emocje, duszę, umysł. 
Holistyka do narzędzie w profilaktyce zdrowia działająca od wewnątrz na zewnątrz, czego następstwem jest wygląd fizyczny.
Alqvimia opracowała holistyczną pielęgnację kosmetyczną, która wykonywana jest w autoryzowanym salonie kosmetycznym Alchemy w Warszawie.
Zabieg, tak jak wspomnieliśmy to kompleksowa pielęgnacja terapeutyczna i profilaktyka zdrowia.
Wszystkie kosmetyki, które zostaną użyte podczas tego zabiegu są wolne od pochodnych ropy naftowej, formalin, syntetycznych zapachów, chemicznych barwników i nie testowane na zwierzętach.
Podczas zabiegu nie używamy żadnych urządzeń kosmetycznych.
Holistyczną pielęgnację rozpoczynamy testem, czyli sprawdzeniem polaryzacji ( biegunowości), jak wiadomo wszystko na kuli ziemskiej ma polaryzację (+) YANG (-) YIN, w naszej terapii jest to konieczne, gdyż olejki eteryczne również posiadają swoją biegunowość, test pozwoli nam w końcowej fazie naszej terapii na wykonanie rytualnej ceremonii odmładzającej.
Następnie określamy wiek biologiczny, który nie zawsze idzie w parze z wiekiem fizycznym. 
Na podstwie tych dwóch testów przygotowujemy specjalną mieszankę olejków eterycznych, na których wykonamy zabieg terapeutyczny. 
Opcjonalnie podczas terapii możemy zmierzyć główne czakramy, czyli nasze punkty energetyczne wpływające na zdrowie i witalność organizmu,  jeżeli są one zablokowane to wykonujemy terapię moksą ze specjalnie dobranymi olejkami eterycznymi.
Wizyta kończy się zaleceniami: dieta, tryb życia, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, specjalnie przygotowana kompozycja  zapachowa  w zależności od potrzeb i polaryzacji.

Holistyczną terapię wykonuje autoryzowany salon kosmetyczny Alchemy w Warszawie 
www.dayspa.pl
Czas około 6 godzin
Cena 1350 zł 
Rezerwacja

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda