Alchemy Salon kosmetyczny WarszawaAlchemy http://www.dayspa.pl
to najstarszy salon kosmetyczny typu Day Spa w Warszawie.

Od 1998 roku świadczymy usługi kosmetyczne najwyższej jakości, pierwszy salon kosmetyczny typu Day Spa powstał w październiku 1998 roku na ulicy Ikara Warszawa Mokotów.

Założycielką salonu kosmetycznego Alchemy jest dyplomowa kosmetyczka  http://www.dayspa.pl/zabiegi,1 terapeutka, aromaterapeuta, perfumiarz, absolwentka kilku szkół spa i wellness, kosmetyki naturalnej i holistycznych terapii manualnych w kraju i zagranicą.

Sama aktywnie wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, na twarz i ciało, jako jedna z nielicznych w Polsce potrafi określić
wiek biologiczny 
http://www.dayspa.pl/zabieg,96 człowieka, który nie zawsze jest identyczny jak wiek kalendarzowy w swoich terapiach wykorzystuje terapie moksą, kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, działając na czakramy główne człowieka a wszystko to ma na celu osiągnięcie natychmiastowego efektu odmładzającego działa nie tylko na skórę ale również duszę co w wielu terapiach jest podstawą do osiągnięcia oczekiwanych efektów.

Uważa że pielęgnacje urody zewnętrznej trzeba rozpocząć od wewnątrz oby osiągnąć optymalne rezultaty kosmetyczne.

Terapie które wykonuje są sporządzone na podstawie testu kinezjologicznego  http://www.dayspa.pl/artykul,47 określając polaryzację osoby YIN i YANG co w sposób szczególny wpływa na skuteczność w pielęgnacji gabinetowej i domowej.

W naszych kosmetycznych pielęgnacjach wykorzystujemy moc natury, w przeważającej części opieramy się na właściwościach kosmetycznych aromaterapii ale nie tylko, wykorzystujemy sol i błoto z morza martwego, glinki jak również najwyższej jakości algi bretońskie.

Aromaterapia to w ostatnich latach bardzo modne słowo ale niewiele osób doceniają właściwości kosmetyczne aromaterapii, aromaterapia to nie tylko zapach to przede wszystkim wyjątkowe właściwości kosmetyczne, pielęgnacyjne o efekcie odmładzającym, aromaterapia to olejki eteryczne i oleje tłoczone na zimno najbardziej kwaśne płyny na świecie dlatego są tak skuteczne w pielęgnacjach odmładzających. Syntetyczne oleje bazowe i olejki eteryczne nie zapewniają działania na poziomie kosmetycznym nie mówiąc o duchowym czy energetycznym są płaskie.

Właściwości aromaterapii wykorzystuje firma Alqvimia tworząc ekskluzywne linie kosmetyki naturalnej oparte na właściwościach aromaterapii, olejach tłoczonych na zimno i innych składnikach pochodnych z roślin dziko rosnących, upraw biologicznie kontrolowanych.


Alqvimia oferuje linie kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy dla wszystkich rodzai cery, mleczko do demakijażu Ylang-Ylang to jedyne w swoim rodzaju mleczko oczyszczające  które w swoim składzie posiada śladowe ilości kwasów owocowych co sprawia że jest niezwykle skuteczne w oczyszczaniu skóry twarzy i pielęgnacji codziennej, toniki z róży damasceńskiej i kwiatu gorzkiej pomarańczy azahar pozwalają na osiągnięcie odpowiedniej wilgoci skóry w zależności od jej rodzaju i przyśpieszają wchłanianie się olei tłoczonych na zimno i olejków eterycznych, kremy to prawdziwe 100% eliksiry piękna dopasowane do każdego rodzaju skóry natomiast ekstrakty to popularne serum nisko przetworzone mieszanki olei tłoczone na zimno zmieszane z olejkami eterycznymi tworzą doskonałe kosmetyki do każdego rodzaju skóry, Alqvimia oferuje również oleje tłoczone na zimno nie rektyfikowane które możemy precyzyjnie dopasować do każdego rodzaju cery nawet tych najbardziej problematycznych jak trądzikowe to właśnie olej toczony na zimno jojoba i specjalnie przygotowana mieszanka olejków eterycznych są najskuteczniejszymi kosmetykami naturalnymi w walce ze skórami łojotokowymi wrażliwymi i wyraźnymi stanami zapalnymi.

Alqvimia również oferuje kompletną linie do pielęgnacji ciała o działaniu, odchudzającym, modelującym, odżywiającym na stopy, nogi, dłonie czy zabieg samoopalający na bazie oleju z marchewki.

Alqvimia w hołdzie kobietom tworzy prawdziwe ekskluzywne kosmetyki odmładzające przykładem jest jedyna w swoim rodzaju na rynku luksusowych kosmetyków naturalnych  linia Eternal Youth to zestaw pięciu kosmetyków najwyższej jakości na ciało i twarz w zestawie dostępna jest książka która uczy jak żyć i utrzymać wieczną młodość.

Alqvimia firma stworzona przez pasjonata alchemika, perfumiarza, aromaterapeutę tworzy kosmetyki z głębią o wielopasmowym działaniem, przykładem jest kosmetyk najwyższych lotów jakim jest Sensuality to mieszanka szlachetnych olei tłoczonych na zimno i olejków eterycznych Sensuality to prawdziwe pachnidło przeznaczone dla kobiety która straciła wiarę w siebie a jej auto estyma poległa w gruzach ten wyjątkowy kosmetyk to transformacja kobiety która się widzi brzydką, zagubioną bez chęci pokazywania się publicznie, Sensuality to doskonale skonstruowany luksusowy kosmetyk, o wyjątkowym działaniu kosmetycznym musisz go spróbować więcej >>

Linia kosmetyków profesjonalnych to precyzyjnie przygotowane skuteczne kosmetyki naturalne do pielęgnacji gabinetowej. Alqvimia http://www.sklep.alqvimia.pl dostarcza gotowych zabiegów pielęgnacyjnych o wyjątkowych efektach kosmetycznych na ciało twarz i duszę.

Specjalnością profesjonalnych linii pielęgnacyjnych Alqvimia to holistyczne zabiegi pielęgnacyjne z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb kosmetycznych jak również stanu emocjonalnego człowieka jako jedyni potrafimy stworzyć na poczekaniu kompletną pielęgnację na ciało twarz i dusze dopasowaną emocjonalnie o spektakularnych efektach kosmetycznych,

Oprócz precyzyjnie dobranej marki kosmetyki profesjonalnej, Alchemy szczególny nacisk stawia na doskonale przygotowany personel systematycznie przeprowadzane precyzyjne szkolenia podwyższające kwalifikacje pozwalają na wykonywanie zabiegów kosmetycznych najwyższej jakości.

Nasze kadra to terapeutki absolwentki najlepszych szkół kosmetycznych w Polsce, zarówno poziomu podstawowego jak i wyższego, stale podwyższają swoje umiejętności uczestnicząc w różnych specjalistycznych szkoleniach.

Salon kosmetyczny Alchemy to świadome dostarczanie najwyższej jakość zabiegów kosmetycznych o natychmiastowych efektach kosmetycznych, nasza oferta zabiegowa to przemyślane pielęgnacje nie tylko działające na zewnątrz ale również od wewnątrz bo tu odnajdujemy przyczynę objaw starzenia zewnętrznego.

Dodatkowo nasze zabiegi pielęgnacyjne to profilaktyka zdrowia, stosując kosmetyki naturalne ograniczamy w znaczny sposób dostarczanie szkodliwych toksyn do organizmu.

Czy wiesz że dziennie europejska Kobieta stosuje 12 -cie różnych kosmetyków wyprodukowanych na bazie ropy naftowej.

Alchemy to zabiegi pielęgnacyjne na twarz, dopasowane do wszystkich rodzi skóry, jak również te specjalistyczne, odmładzające na przebarwienia, podwójny podbródek, naturalny samoopalacz przy użyciu olejku tłoczonego na zimno z karotki do cer trądzikowych...

Zabiegi na ciało również są wykonane przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków naturalnych wykorzystując właściwości aromaterapii:

Odchudzające http://www.sklep.alqvimia.pl/k2-r16--cialo-odchudzanie.html, na cellulit http://www.sklep.alqvimia.pl/k2-r15--cialo-na-cellulit.html, ujędrniające ciało, modelujące, pielęgnacja nóg, stóp manicure i pedicure.

Alqvimia stworzyła w Alchemy nieskończone możliwości pielęgnacyjne wellness w oparciu o holistyczne programy jak rytuały i ceremonie, pielęgnacyjne to kompleksowa usługa kosmetyczna obejmująca zabieg na twarz, ciało i duszę dostarczając doskonałego samopoczucia relaksu i równowagi pomiędzy duszą i ciałem co w holistycznych zabiegach jest sprawą najważniejszą a to wszystko dzięki 100% prawdziwym kosmetykom naturalnym Alqvimia.

Kosmetyka holistyczna XXI wieku to styl życia filozofia harmonii i profilaktyki zdrowia świadomego człowieka.

Zabacz na stronach

www.dayspa.pl http://www.dayspa.pl
www.alchemydayspa.pl http://www.alchemydayspa.pl
www.alqvimia.pl http://www.alqvimia.pl

blog alqvimia polska http://alqvimiapolskawarszawa.blogspot.com

Blog Alqvimia onet http://alqvimia.blog.pl/tag/holistyczny/

Aromaterapia i pielęgnacja kobiety w ciąży

powrót >> 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda