Wstęp do olei w aromaterapiiOleje bazowe tłoczone na zimno jako podstawa doskonałego masażu.

Wstęp,

Masaż to bez wątpienia najstarsza terapia i medycyna świata odkąd pamięta świat, proszę zauważyć jak w którymś momencie coś zaboli ciało to odruchowym gestem instynktu kładziemy dłoń na tym miejscu i masujemy żeby uśmierzyć ból. W taki oto sposób człowiek od niepamiętnych lat człowiek poskramiał ból i powstałe napięcia aby osiągnąć doskonałe samopoczucie zdrowia. czy zrelaksować się. Na naszych dłoniach zlokalizowane są dwa czakramy lub jak ktoś woli ośrodki energii. Wewnętrzna część dłoni to energia YIN (-) uspokajająca, relaksująca, natomiast Yang (+) stymulująca energetyzująca. Czakramy te bezpośrednio połączone są z czakramem serca, czakramem serca rządzi miłość i uzdrawianie, to oznacza że terapeutka, powinni odznaczać się energią otwartą gotową na pozytywną komunikację się i posiadać siłę uzdrawiania poprzez dłonie, przecież masaż to uzdrawianie eliminacja napięć. Jest wiele technik masażu wywodzących się z różnych krajów i kultur  Aromaterapia to nie technika masażu, aromaterapia to sztuka wiedza bardzo ważny element żeby spotęgować jego działanie przedłużyć efekt. Dlatego możemy odpowiedzialnie stwierdzić że aromaterapia to kwintesencja masażu że jest to ukoronowanie oczekiwanego efektu terapeuty, masażysty czy kosmetyczki, oni dostarczają technikę masażu jaką sami przez lata praktyki wypracowali która wypływa z serca, natomiast użycie aromaterapii to postawienia kropli nad i.

Produkty do masażu. Wielu profesjonalistów z branży ze względu na brak informacji, uważa że technika jest najbardziej ważnym elementem masażu i nie przywiązują wagi do kosmetyku na którym wykonują masaż i odkładają go na drugi plan, to nic bardziej złudnego to poważny błąd. Niektórzy koledzy z branży używają do masażu najtańszych kremów oferowanych na rynku, kremy te to nic innego jak emulsje składające się z wody, produkty syntetyczne pochodne ropy naftowej. W miejscu gdzie powinniśmy podnosić jakość i kontakt energetyczny z klientem nieświadomie stawiamy barierę energetyczną. Zwróćmy uwagę potężna czysta energia czakramu serca docierająca do klienta poprzez nasze dłonie musi współgrać i łączyć, efektem czego będzie podnoszenie pozytywnych wibracji które potęgują efekt masażu.  Dobry terapeuta to taki który martwi się o swojego klienta o jego zdrowie i potrafi dobrać najlepsze produkty bo masaż to uzdrawianie najbardziej prymitywne na świecie leczenie dolegliwości.

Olej do masaż aromaterapeutycznego ciała. Żeby wykonać dobry masaż podstawą jest użycie naturalnych składników najwyższej jakości, to nic innego jak katalizator dla masażu, przykładem są oleje tłoczone na zimno nie rektyfikowane(*) które zawierają wszystkie właściwości i witaminy wydobyte z nasion owoców. Niema aromaterapii bez olei tłoczonych na zimno. Oleje to nośniki właściwości olejków eterycznych, do dzięki nim podczas masażu wprowadzamy substancje uzdrawiające olejków eterycznych do krwi obiegu a tym samym do naszego organizmu. Olej dla olejków eterycznych ma właściwości absorbujące nie pozwala mu ulotnić się,  podczas kontaktu ze skórą człowieka i temperaturą ciała olejki eteryczne wraz olejem tłoczonym na zimno nie rektyfikowanym przenikają do organizmu. Oleje roślinę tworzą skuteczną ochronę naskórka od działań atmosferycznych (nie zatykają porów) i znacznie ograniczają wysuszanie się skóry zabezpieczając barierę lipidową, dodatkowo ją odżywiając. Oleje tłoczone na zimno nie rektyfikowane doskonale się wchłaniają co pozwala że skór oddycha.

Masaż to najlepsza sposób wykorzystywania olejków eterycznych. Olejki eteryczne pozyskiwane są z różnych części leczniczych roślin, kwiatów, liści i szlachetnych drzew współgrają i tworzą perfekcyjną harmonie z olejami tłoczonymi na zimno. Najbardziej prostą i praktyczną metodą przyswajania dobroczynnych właściwości olejków eterycznych i olei tłoczonych na zimno jest masaż. Używanie na zewnątrz aromaterapii faktycznie jest najlepszym sposobem pracy ale wymaga wiedzy doświadczenia i dyscypliny pracy. Olejki eteryczne stosowane podczas masażu przekraczają barierę naskórka (stratum corneum) przenikają naskórek i skórę właściwą dostając się do krwi obiegu krążąc po całym ciele.

Olejki eteryczny posiadają niewielką molekułę i doskonałe właściwości wchłaniania w naskórek dlatego stosunkowo szybko dostaje się do krwi obiegu, przykładowo olejek eteryczny z tymianku silny antybiotyk przenika do krwi obiegu w dwie minuty, natomiast sandałowiec, potrzebuje 90 minut. Olejek eteryczny nie tylko działa miejscowo ale ze względu na doskonałe właściwości wchłaniania oddziałuje na cały organizm. Olejki eteryczne nie powinno się stosować podczas ciąży karmienia i okresów menstruacyjnych.

Używanie mydła i żeli a aromaterapia Przeprowadzone testy na skórze człowieka dowodzą że używając mydeł i żeli wykonanych ze składników naturalnych, zwiększa wchłanialność olejków eterycznych i olei tłoczonych na zimno. Unikaj mydeł żeli ltóre w składzie posiadają detergenty to największy wróg dla bariery lipidowej skóry. Alchemiczny masaż to: to klucz do sukcesu 

Więcej ŻELE DO MYCIA >> http://www.alqvimia.pl/produkt,112

Olejki eteryczne to dusza roślin dlatego potrafią transformować duszę człowieka. 

Masaż wykonany na produktach najwyższej jakości z odpowiednio dobraną nutą zapachowa do stanu emocjonalnego spowoduje całkowity stan relaksu i harmonii pomiędzy duszą i ciałem. Centra kosmetyczne nie powinny sprzedawać pielęgnacji opartych na słowach iluzji, powinny dostarczać efektu natychmiastowego i długotrwałego opartego na prawdziwych produktach naturalnych najwyższej jakości.

REKOMENDOWANA FIRMA ALQVIMIA więcej >> http://www.alqvimia.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda