Test na wiek biologicznyTest na wiek biologiczny.

Alchemia Urody przygotowała system do pomiaru wieku biologicznego.  Obliczenie biologicznego wieku klienta jest jednym z najważniejszych obliczeń w teście, gdyż daje nam wskaźnik pozwalający na ustalenie witalności danej osoby. Nasz chronologiczny wiek to lata, jakie upłynęły od naszego urodzenia. Ale czasem wiek chronologiczny nie przekłada się na wiek biologiczny. 

Są osoby, których chronologiczny wiek jest bardzo niski, ale w związku z prowadzeniem niezrównoważonego trybu życia, ich wiek biologiczny oblicza się na 70-80 lat.

Istnieją też przypadki osób w zaawansowanym wieku chronologicznym, z wiekiem biologicznym, który jest o wiele niższy, oznacza to, że cieszą się one doskonałym zdrowiem, a ich komórki mają wysoką zdolność do regeneracji. 

Odnotowano przypadki kobiet w wieku 50 lat z wiekiem biologicznym 25-30. Kuracja Eternal Youth pozwala na odmłodzenie i odnowę dzięki pracy nad energią i witalnością naszych klientów.  Pragniemy obniżyć Twój wiek biologiczny za pomocą wszystkich znanych nam praktyk alchemicznych. Dzięki temu możemy w naukowy sposób określić, czy nasza kuracja dała pożądane efekty.  Idealne zdrowie to wielka witalność, co znów przekłada się na niski wiek biologiczny. Aby osiągnąć ten rezultat, musimy poprawić te warunki bytowe, które powodują brak równowagi i szukać harmonii we wszystkich dziedzinach naszego życia.

Kluczem do ogólnego jest szczęście.  Jeśli będziemy szczęśliwi, nasze komórki też takie będą, a co za tym idzie będą lepiej pracować i szybciej się regenerować i odnawiać. 

Test na wiek biologiczny możesz wykonac w Warszawie w salonie

Alchemy Luxury Day Spa Autoryzowany Salon kosmetyki naturalnej Alqvimia http://www.dayspa.pl/zabieg,96

spa warszawa http://www.dayspa.pl/zabiegi,11

szkolenie http://www.sklep.alchemiaurody.pl/p485-holistyczna-metoda-diagnostyczna-kinezjologia.html

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda