MoxaPielęgnacja Moxa http://www.dayspa.pl/zabieg,363

Maksa to terapia ciepłem, która znana jest od czasów sumeryjskich w Chinach Japonii Indiach, to jedna z najpopularniejszych terapii dalekiego wschodu przede wszystkim w Azji, polega na dostarczaniu ciepła na czakramy i meridiany, tak aby przywrócić i zrównoważyć przepływ energii.

Moksa to stymulacja punktów energetycznych poprzez spalanie różnych ziół leczniczych. Leczy i łagodzi choroby związane z zimnem i wychłodzeniem. Moxa Alqvimia to składa się z ziela Artemisy (bylica piołun i kadzidłowca) Piołun to jedno z najstarszych roślin na świecie, w mitologi Artemisa to bogini która uzdrawiała rożne dolegliwości, ze względu na swoje właściwości lecznicze roślina otrzymała taką samą nazwę, na świecie jest kilka rodzai piołunu który kwitnie w lato, możemy go znaleźć dziko rosnącego na polach i skrajach lasu.

Właściwości terapeutyczne moksy: Reguluje cykle menstruacyjne, stymuluje estrogeny, łagodzi bóle menstruacyjne i poporodowe. Podwyższa energię seksualną zarówno  mężczyzn jak i kobiet na poziomie emocjonalnym i duchowym. Reguluje układ trawienny, ciężkie i wolne trawienie, wymioty, biegunki, bóle brzucha, anoreksja Reguluje krążenie krwi i limfy, zwiększa produkcję krwinek czerwonych. Działa dezynfekująco, przeciwgrzybicznie, antyseptycznie, zwiększa produkcję białych krwinek.

Właściwości kadzidłowca: Kosmetyczne w starożytnym Egipcie wykorzystywany do pielęgnacji na twarz, poprawia oddychanie, leczy infekcje oddechowe, skutecznie działa na infekcje układu moczowego, reguluje układ pokarmowy, wycisza relaksuje umysł, idealny do medytacji, oczyszcza umysł.

Moksa dobrze działa również na:

  • Nieregularne miesiączki, zaburzenia miesiączkowe, brak miesiączki, bóle poporodowe, menopauzę.
  • Brak libido, obojętność, impotencja, brak śluzu w pochwie.
  • Słaba pamięć, migreny, ból głowy, brak koncentracji, depresje, zmiany humoru, duszności, bezsenność.
  • Bóle brzucha, powolna i ciężka przemiana materii, anoreksja, zatwardzenia, rozwolnienia.
  • Przykurcze i napięcia muskularne, choroby zwyrodnień stawów i osteoporoza.
  • Zatrzymanie płynów i cellulitis.
  • Słabość fizyczna.

Opracowane pielęgnacje moksą Alqvimia Na seksualność i regulację hormonalną  Na zaburzenie przemiany materii Dotleniające relaksujące mięśnie Na odchudzanie.

Czas trwania kuracji: Minimum trzy razy w tygodniu przez dwa miesiące następnie jeden raz w miesiącu przez cztery tygodnie. Stosować na koniec zabiegów odchudzających przy każdym. Jako uzupełnienie przy zabiegach pielęgnacyjnych na bóle mięśniowe i reumatyczne. Pielęgnacja Alqvimia przy zabiegach seksualności i regulacji hormonalnej. Moksą działamy na zewnętrzna część ciała nad kanałami energetycznymi Ren Main. Ten meridian ma początek w obwodzie i kończy się na dolnej wardze, przebiegając przez linie centralną ciała. Ten punkt energetyczny, usytuowany 4 palce poniżej pępka, znany jest również jako czakra lub hara dla Japończyków. Druga czakra: Ogień wewnętrzny poniżej brzucha. Odpowiada za: twórczość,emocje, seksowność oraz za kontakt z ludźmi. Czakram ten ma wpływ na: Osobowość, poczucie własnej wartości, zaufania do samego siebie, ciepła wewnętrznego, seksowności, energii wewnętrznej.  Polecane olejki eteryczne do kuracji moksą.

Afrodyzjak dla kobiet Nieskazitelność w miłości i seksualność Pomaga w kontaktach z wdziękiem i szacunkiem Kształtuje twórczość artystyczną Równoważy system endokrynologiczny Przywraca czystość kobiecie Oczyszcza umysł: wycisza relaksuje  wycisza emocje

Afrodyzjak femenino  Podnosi kobiecość Reguluje cykle miesiączkowe Wspomaga płodność Wycisza emocje Rozwija mądrość kobiecą femenina Uczucie szczęścia wewnętrznego

O.E z Geranium http://www.alqvimia.pl/produkt,235

Wzmacnia wiarę w siebie kobiety Reguluje cykle hormonalne kobiety Ujędrniający biust

O.E Ylang Ylang 

Silny afrodyzjak dla kobiety Reguluje cykle hormonalne kobiety Zwalcza apatię  Zwiększa atrakcyjność Zwiększa seksualność Relaksuje działając  Antystresowe

O.E z Kadzidłowca http://www.sklep.alchemiaurody.pl/p360-olejek-eteryczny-kadzidlo-boswellia-thauriferia-oil-artesania-hand-made-17-ml.html

Afrodyzjak dla Panów Walczy z impotencją mężczyzn Eliminuje energia minusowe Łączy dusze i ciało Łagodzi stany depresyjne  Do zaawansowanej medytacji Dostarcza równowagę emocjonalną i szacunek do świata

O.E Vetiver  Potęguje wiarę w siebie Łączy duszę i ciało Wzmacnia mądrość i duchowość Walczy ze strachem, lękiem Chroni przed negatywnymi zewnętrznymi energiami Jak wykonać holistyczny zabieg z moksą. Przeprowadzić diagnozę stanu zdrowia. Przy pomocy testu kinezjologicznego, jeżeli nie posiadacie przyżądu wykonać test na mudrach. Zmierzyć czakramy wahadełkiem kryształu górskiego.

Wizualizuj: Wyobraź sobie że na jednej dłoni dostarczasz słońce na drugiej księżyc przy każdej pielęgnacji. Aktywować miejsce wykonywanej pielęgnacji za pomocą wody królowej jeżeli osoba jest o polaryzacji (+) Yang lub alkoholu rozmarynowego jeżeli osoba jest (-)  Yin.. Nakładamy O.E na punkt centralny ciała; jedna kropla O.E z Geranium, róży bułgarskie, ylang-ylang, jeżeli klient jest nadmiernie Yang (+) Jedna kropla Sandałowca lub Vetiver jeżeli klient jest nadmiernie Yin (-).

Wizualizacje: Wyobraź sobie 7 kolorów tęczy która aktywuje czakram, w tym czasie masujemy delikatnie punkt. Kładziemy czerwoną tkaninę: Na odpowiednio dobrany i położony olejek esencjonalny kładziemy podwójnie złożony materiał bawełniany o kolorze czerwonym. Nigdy nie używaj materiału syntetycznego. Podwójnie złożony materiał kładziemy na wierzch nałożonego olejku eterycznego. Jak wykonać prawidłowo Moksę. Przesuwamy wokoło zgodnie ze wskazówkami zegara nad drugą czakrą, uważamy żeby ciepło nie spowodowało oparzeń skóry.

Czas trwania moksy maksymalnie 15 minut.
Zabieg z Moxa Alqvímia na zaburzenia pokarmowe Do zabiegu na problemy z przemianą materii poruszamy się z moxa nad Kanałem Ren Mai Punkt który będziemy używali Pępek

  • 8 RenMai -
  • Pępek 8 RM
  • Uważany w medycynie, orientalnej, jako niezbędny punk tonizujący Energię Yang

Tłumacząc nazwę to Pałac Witalności

Ten punt oddziałuje: Bóle brzucha Ciężkie trawienie i wolne trawienie Brak lub utrata energii Yang Torsie Rozwolnienia

Anoreksja

 

W zabiegu wykorzystujemy  Sól z morza martwego Alqvimia to produkt naturalny pochodząc z krystalizacji 43 soli mineralnych Morza Martwego, o właściwościach kosmetycznych i terapeutycznych.

Olejki esencjonalne Alqvimia:

O.E z rumianku doskonały  Zaburzenia pokarmowe trawienne, żołądkowe, nerwowe wymioty, chroniczne biegunki, niestrawności, wzdęcia, przeciwbólowo: uśmierza uczucie bólu, antiparásito, antyseptyczny, bakteriobójczy, stymuluje apetyt, działa anty anorektycznie, wrzody żołądka.

O.E z imbiru  Antyseptyk Rozkurczająco, przeciw zapalnie przeciwbólowo wspomaga apetyt, przeciw anoreksji na biegunkę aktywuje cyrkulacje bóle głowy.

Diagnoza 

Ocena i przyczyny rozstroju żołądka: 

Pełny Yang 

Pełny Yin

Wypełnić pępek Solą z Morza Martwego do połowy Na sól zakraplamy Jedną krople Olejku Esencjonalnego z Rumianku jeżeli klient jest nadmiernie Yang. Jedną kroplę Olejku Esencjonalnego z Imbiru jeżeli klient jest Yin. Dopełnić pępek solą z morza martwego.

Zapalić moksę
Przeprowadzamy zaokrąglonymi ruchami w prawo nad pępkiem. Uważając żeby nie poparzyć osoby w odległości do trzech palcy.

Prowadzenie Moxa do 6 minut. W żadnym wypadku nie dłużej niż 9 minut

Zabieg Moxa 3przeciw Bólowy Produkty potrzebne  Woda Rozmarynowa Sól z Morza Martwego Błoto z Morza Martwego Masaż na Olejku eterycznym z rumianku, jałowcu, rozmarynie. Natrzeć bolące miejsca wodą rozmarynową wykonać peeling solny, okład z błota morza martwego wykonać masaż na mieszance olejków eterycznym z rumianku, jałowca i rozmarynie.

Wykonać moksę 

Moxa wykonujemy po zakończeniu zabiegu  przeciw bólowym.Rozpalamy dwie moxa. Pracujemy na całym obszarze obszaru bolącego wykonujemy różne ruchy w różnych kierunkach:

- do góry / na dół

- na boki

- okrężne

Przykrywamy klienta i wykonujemy uciski dłoniami na całych plecach. Zostawiamy klienta odpoczywając na 5 minut.

Zabieg Moksa  dotleniający rozluźniający muskuły Wykonujemy taki zam zabieg jak przy zabiegu na bóle:

Wykonać moksę 

Mokse wykonujemy po zakończeniu zabiegu przeciw bólowym.

Rozpalamy dwie moksy. 

Pracujemy na całym obszarze obszaru bolącego wykonujemy różne ruchy w różnych kierunkach:

- do góry / na dół

- na boki

- okrężne

Procedury Moxa Alqvímia do zabiegów odchudzających Woda Królowej Węgier Sól z Morza Martwego Maska z Alg Anty cellulitowych Masaż z Olejem Body Sculptor Masaż z Olejem Wyszczuplającym Używamy mieszankę Olejku Esencjonalnego:  Nakładamy jedną kroplę Mieszanki Olejku Odchudzającego  ub Antycelullítiowy na punkty energetyczne drenują.  Te punkty znajdują się w różnych miejscach meridianos i drogach energetycznych, opartych na

Medycynie Tradycyjnej Chin

Punkty drenujące

Na koniec zabiegu odchudzającego.

Pracujemy na różnych punktach drenujących. Przykładamy ciepło w odpowiednich punktach oddalone 4 palce.

Kontynuujemy kolejności ustalonej punktów. Pobudzać do momentu kiedy klient- poczuje dużo ciepła. Dodatkowo wykonujemy uciski presión digital al alejar la moxa. Repetir la exposición a la moxa con presión digital Trzy razy każdy punkt. Zalecamy zakryć osobę i pozostawić na odpoczynek 5 minut przed podniesieniem się.

Alchemia Urody zzkolenie i prezentacja moxa w stałej sprzedaży.

info@alchemiaurody.pl

Tel; 513 109 909

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda