Masaż bańką chińską 

Odchudzający masaż bańką chińska, bańka chińska znana od ponad 3000 lat, stosowana w leczenia wielu poważnych chorób i dolegliwości takich jak:

Astm, dolegliwości żołądkowe, nadciśnienie tętnicze, impotencja, prostata, czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów, bóle mięśniowe. 

Alchemy proponuje masaż bańką chińską przygotowany do skutecznych działań odchudzających ujędrniających jak również rzeźbiących i modelujących sylwetkę, masaż bańką chińską powoduje przyśpieszenie krążenia zarówno krwi jak i płynów ustrojowych, co inicjuje proces oczyszczania się organizmu ze wszystkich toksyn.
Wywołuje mobilizację sił odpornościowych organizmu. Taki masaż skutecznie poprawia cyrkulację krwi i limfy. 

Bańka chińska  jest również bardzo skuteczna w działaniach na cellulit,  jako drenaż limfatyczny. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. 

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Jednak są do tego masażu przeciwwskazania: krzepliwości krwi, skłonności do wylewów podskórnych oraz obrzęków.

Kobiety w czasie menstruacji powinny zaniechać masażu. 

Ciąża wyklucza masaż brzucha, a inne części ciała mogą być poddane tylko bardzo delikatnej jego formie. 

Masażu bańką  nie stosuje się w miejscach, gdzie jest niewiele mięśni i tkanki tłuszczowej – łopatki, kręgosłup, łokcie, kolana, itp.

Bezwzględnie z masażu muszą zrezygnować osoby z wszelkimi odmianami nowotworów, gruźlicą, chorobami skórnymi, żylakami, wysiękowym zapaleniem stawów oraz z gorączką.

Bańki chińskie stosowane są do masażu pleców, który znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne. Przynosi ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości poprzez energetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich punktów ciała. Przystawiając bańkę w określonym punkcie ciała, wyrównuje się poziom energii w miejscach chorych. Najczęściej są to napięte mięśnie, bolące stawy czy receptor odpowiadający narządowi wewnętrznemu.

Masaż bańką chińską poprawia cyrkulację krwi i limfy.       

W kuracjach antycellulitowych i przy użyciu precyzyjnie dobranych produktów Alqvimia to nie docenione efekty, przy pomocy baniek chińskich również możemy wykonać drenaż limfatyczny, a to po to żeby przyśpieszyć przemianę materii która przeciwdziała powstawaniu tkanki tłuszczowej.

Masaż bańką doskonale uspokaja relaksuje, w wypadku osób zestresowanych przemęczonych, dla osób prowadzący siedzący tryb pracy jak również dla sportowców po treningu.

Szczególnie polecany w seriach 10-12 dwa razy w tygodniu.

Alchemy proponuje masaż bańką chińską w trzech płaszczyznach.

Masaż bańką chińską odchudzający

Masaż bańką chińską modelujący 

Ujędrniający masaż bańką chińską, dlaczego jest to w taki sposób rozbite, wszystko to wywodzi się z zasady odchudzania, odchudzanie to dieta ale nie tylko odchudzanie to ujędrnianie tkanki skóry odchudzanie to rzeźbienie sylwetki, trzeba nabrać świadomości że odchudzanie to nie tylko właśnie dieta, odchudzanie to inne świadome działania które mają za zadanie w znaczny sposób ograniczyć wagę i przywrócić sylwetkę do dawnej figury.

Alchemy salon kosmetyczny typu Day Spa oferuje masaż bańką chińską i z satysfakcją stwierdza że jest to najskuteczniejszy zabieg pielęgnacyjny odchudzający.

Produkty wspomogające masaż bańką chińską https://sklep.alchemiaurody.pl/p492-i-can-slim-odchudzajacy-balsam-do-ciala-cvpe.html

Alchemia Urody oferuje szkolenie z masażu bańką chińską. 

 

Bądź zawsze piękna.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda