Alchemy salon kosmetyczny WarszawaAlchemy Day Spa salon kosmetyczny z tradycjami, dzisiaj jest trudno znaleźć taki salon kosmetyczny w Warszawie, zapytacie dlaczego? jest proste ale jakże skomplikowane, rozmowę prowadzę z założycielka Alchemy Joanną Stajszczak to perfekcjonistka od wielu lat wykonuje zawód kosmetyczki przy użyciu własnych rąk i dobrego kosmetyku naturalnego w tym wypadku marki Alqvimia, w kilkadziesiąt minut demonstruje nam wykonując pokazowy zabiegu na twarz i jaki efekt uzyskuje.

Salon kosmetyczny Alchemy http://www.dayspa.pl to jeden z najstarszych salonów kosmetycznych, typu Day Spa od 1998 roku posługują się domeną www.dayspa.pl pierwsza strona Alchemy z sentymentu podwieszona jest pod adresem www.alchemydayspa.pl na niej widać sznyt czasu przeszłego.

W Alchemy nie znajdziecie żadnych sprzętów znajdziecie doskonale przeszkolone terapeutki i kosmetyk i to jest właśnie sekret wielkiego sukcesu tego miejsca.

Od wielu lat salon kosmetyczny udoskonala zabiegi wykorzystuje kinezjologie kamienie pół szlachetne, czy różne techniki masażu pochodzące z całego świata, salon kosmetyczny Alchemy to pasja pozwalająca dostarczać potrzebującym oczekiwanych efektów ale nie tylko, tutaj dostarczamy zdrowia a to bezpośrednio za sprawą marki kosmetycznej jaką jest Alqvimia, ze względu na to że w 100% jest marką naturalną nie dostarcza toksyn do organizmu co poprawia naszą jakość życia, przykładowo czy zdajesz sobie sprawę jaka jest różnica pomiędzy olejem parafinowym a olejem tłoczonym na zimno? olej parafinowy niema żadnych wartości odżywczych dla organizmu jest płytki i pusty, przenika do krwi obiegu w 40% odkładając się w wątrobie, przyczynia się do wielu schorzeń bo pozostanie tam jako toksyna, natomiast olej migdałowy z pierwszego tłoczenia na zimno Alqvimia przenika do krwi obiegu w 90 % doskonale przyswajalny przez organizm filtrowany przez nerki a jego pozostałości wydalane z moczem, ma właściwości nawilżające, odżywcze, przeciwzmarszczkowe, wygładzające, szybko się wchłania, może być stosowany zarówno u dorosłych , jak i dzieci jako: olejek do ciała, odżywka regenerująca do przesuszonych włosów, olejek do dłoni i twarzy lub jako olejek do kąpieli i masażu doskonały dla kobiet w ciąży chroni przed powstawaniem rozstępów zawiera witaminę B i D, olej migdałowy ze słodkiego migdała można znaleźć w wielu kosmetykach między innymi balsamach, mleczkach, kremach.

Tu właśnie w salonie spa Alchemy widzimy różnicę która znacząco się rysuje przed i po wykonaniem zabiegu pielęgnacyjnego. W salonie nie uznaje się innych metod pracy jak manualne a to dlatego że uważamy że dotyk to najbardziej prymitywna forma leczenia i profilaktyka zdrowia pomagająca nie tylko ciału ale również i duszy, uważamy że dobrze wykonany zabieg pielęgnacyjny to dotykanie ciał duszy i energii. Brzy mi to bardzo egzotycznie ale tak jest, salon kosmetyczny Alchemy wykorzystuje moc olejków eterycznych ale nie tych byle jakich dostępnych za kilka groszy wszędzie, wykorzystuje do zabiegów najwyższej jakości olejki eteryczne firmy Alqvimia, która dba w każdym calu o pozyskiwanie olejków z roślin ze wszystkich zakątków świata rygorystycznie tak jak ich nauczyły minione epoki i Alchemicy. W sektorze aromaterapii jest również wiele oszustwa związanego z nie uczciwością firm które je komercjalizują dlatego w Alchemy używamy jak już wspomniałem tych najlepszych zapytasz jaka jest właściwie różnica? tanie olejki eteryczne to podróbki miernej jakości działające płytko na poziomie węchu nie posiadają żadnych właściwości terapeutycznych nie mówiąc o kosmetycznych, w wieku XX nastała wielka moda na aromaterapię, ropa naftowa dostarcza wielu możliwości żeby móc w minimalnym stopniu odtworzyć pseudo zapach i koniec. Jak to jest możliwe? technologia i rozwój człowieka pozwoliły na rozłożenie olejku eterycznego na składniki pierwsze to znaczy około 350 związków chemicznych tyle może zidentyfikować człowiek bo tak naprawdę uważa się ze jest ich grubo ponad 500. Taka głęboka analiza związków chemicznych zawartych w olejkach eterycznych pozwoliła na ich podrabianie człowiek z ropy naftowej wydobył podobne związki chemiczne i na podstawie opracowań rozłożonych prawdziwych olejków eterycznych chemicy złożą płyn imitujący olejek esencjonalny jest on jednak bez żadnych właściwości kosmetycznych czy terapeutycznych nie mówiąc o energetycznych, to po prostu przetworzona rapa naftowa jałowa bez żadnych dobroczynnych właściwości dla organizmu.

To następny powód żeby odwiedzić kosmetyczkę w Warszawskim salonie kosmetycznym Alchemy. Alchemy używając olejki prawdziwe olejki eteryczne dostarcza zdrowia, wyjątkowo efekty kosmetyczne a w szczególności odmładzające ponieważ olejki eteryczne mają wyjątkowe właściwości regenerujące nie tylko na zewnątrz ale w dużym stopniu od wewnątrz ponieważ olejki eteryczne są najbardziej kwaśnymi płynami na świecie dostarczając je do krwi obiegu skutecznie stopują postępujące środowisko zasadowe które odpowiedzialne za proces starzenia na zewnątrz i wewnątrz, proszę nie mylić z układem pokarmowym to niema nic wspólnego.

I tak Alchemy zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły związane z wykonaniem zabiegów kosmetycznych, każda osoba odwiedzająca nasz salon kosmetyczny otrzymuje bieliznę jednorazową co również zapewnia wysoki standard wykonywanych usług.

Alchemy to wyjątkowo skuteczne pielęgnacje kosmetyczne twarzy do wszystkich rodzai cery ale również oferujemy specjalistyczne na przebarwienia, odmładzające lifting, peeling czy naturalny samoopalacz, salon spa Alchemy dostarcza specjalistycznych zabiegów na ciało zarówno te związane z kosmetyką zachowawczą jaki i te specjalistyczne zabieg odchudzający, zabieg ujędrniający, zabieg odżywiający, manicure i pedicure, w szerokiej ofercie dostarczamy również wyjątkowo skuteczny masaży 3D, Alchemy Day Spa wyspecjalizowało się w masażach dla dwojga. W ofercie znajdziecie również doskonały pomysł na prezent do spa, voucher spa Alchemy to wyjątkowo udany pomysł na prezent dla każdego, Alchemy to pionier w pracy z aromaterapią na poziomie kosmetycznym duchowym jak również energetycznych jesteśmy przekonani że za pośrednictwem olejków eterycznych wydobywamy piękno wewnętrzne człowieka, pielęgnacje Alchemy to wyjątkowo skuteczne pielęgnacje twarzy ciała i duszy a nasze doradztwo klienta pozwala nam na kompleksową pielęgnację o charakterze wellness. 

Alchemy Luxury Day Spa http://www.dayspa.pl to miejsce dla wszystkich świadomych klientów którzy cenią sobie prawdziwe kosmetyki naturalne rzetelność.

Zapraszamy to prawdopodobnie najlepszego salonu kosmetycznego w Warszawie z tradycjami starej szkoły kosmetycznej Pani Jaroszewskiej 

www.dayspa.pl http://www.dayspa.pl

mail: alchemy@dayspa.pl

Tel: 22 8493256

Tel kom: 502 224 723

http://alchemysalonkosmetyczny.blogspot.com

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda