Masaż tkanek głębokichTechnika masażu tkanek głębokich jest przeznaczony do penetracji głębszych powierzchownych warstw mięśni, co czyni go idealnym do leczenia przewlekłych dolegliwości mięśni lub sztywność mięśni i ograniczeń, wyjątkowa technika nadająca się do głębokiego uwolnienia wszystkich skumulowanych napięcie mięśni, szczególnie u ludzi, którzy generują obciążenie mięśni stresem. Również bardzo użyteczny dla sportowców, którzy gromadzą wielkie napięcia mięśniowe w wyniku treningu i uprawianych sportów.

Ten rodzaj masażu nie jest dla odpowiedni dla wszystkich. Jeśli w trakcie sesji pojawiają bóle lub dyskomfort dla pacjenta jest koniecznie go zakończyć. Nie zaleca się również wykonać tego masażu osobą, których stan fizyczny przeszkadza, osób które cierpiących na osteoporozę lub myślą, że mogą ją mieć powinieny się powstrzymać.

Dlaczego ten rodzaj masażu jest inny od innych?

Większość technik masażu koncentruje się na uzyskaniu stanu rozluźnienia mięśni powierzchownych .Głęboki masaż tkanek jest skierowany przede wszystkim do głębszych warstw mięśni, czyli tych, które są częścią podstawy ciała statycznego, to daje stan głębokiego i trwałego odprężenia. W tej technice terapeuta wykorzystuje swoje dłonie, przedramiona , łokcie , pięty. Jest możliwe że w trakcie masażu poczujesz dyskomfort, ale w po zakończeniu poczujesz się znacznie lepiej z ulgą,  ten rodzaj masażu rozciąga każdy mięsień i oczywiście najgłębsze ich partie, więc stopień mobilności i elastyczność, znacznie wzrośnie .

Jak długo trwa sesja tego masażu ?

Czas trwania sesji zależy od problemu, ale ogólnie około 45 minut, w zależności od masy ciała i napięcia mięśni , które przedstawiają osoby. Jest to wysiłkowy masaż dla terapeuty.

Do kogo jest wskazane ?Dla wszystkich, którzy potrzebują głębokiego masażu w celu rozluźnienia i rozciągnąć mięśni głębokich płaszczyzn mięśni, dla osób które mają chroniczne problemy mięśniowe lub posiadają kontuzję w mięśni, ścięgien i stawów .

Dla sportowcy, którzy muszą mieć swoje mięśnie w świetnej formie.

Zapytaj w salonie kosmetycznym Alchemy o taki masaż 

Spa Warszawa http://www.dayspa.pl/zabiegi,13

Źródło http://www.terapiasmanuales.com/v2/pub/es/terapias/15/masaje_transverso_profundo_deep_tissue_massage/

 

info@alchemiaurody.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda