kosmetyczne zabiegi pielęgnacyjne warszawaAlchemy Day Spa najstarszy salon kosmetyczny w Warszawie http://alchemysalonkosmetyczny.blogspot.com/2014/06/alchemy-day-spa-najstarszy-salon.html

Alchemy gabinet kosmetyczny typu Day Spa  http://alchemysalonkosmetyczny.blogspot.com/2014/06/alchemy-day-spa-najstarszy-salon.html jako pierwszy który powstał na terenie Warszawy działa od 1998 roku świadczymy kompleksowe usługi kosmetyczne, naszą specjalnością są pielęgnacje naturalne przy użyciu kosmetyki naturalnej Alqvimia o charakterze spa.

Jesteśmy autoryzowanym salonem firmy Alqvimia.

Wykonujemy wyjątkowo skuteczne o natychmiastowym efekcie zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało używając w 100% kosmetyki pochodzenia naturalnego.

Spa Warszawa to unikalne miejscu w samym sercu Warszawy na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, gdzie esencja natury materializuje się we wszystkich zabiegach  holistycznych i tradycyjnych programach pielęgnacyjnych.

Day Spa Warszawa  http://www.dayspa.pl/zabiegi,8 znajduje się na parterze przedwojennej kamienicy z 1920 roku przy ulicy Klonowej tuż obok Placu Unii Lubelskiej, Warszawa to właśnie tu zaczynają się dwie najważniejsze ulice Marszałkowska Warszawy która prowadzą do centrum stolicy i ulica Puławska która wprowadza nas w serce Mokotowa.

 

Miejsce to ma szczególną historię, gdyż mieszkała w nim znana artystka polskich scen Rena Rolska, zaś w późniejszym czasie miał tu swoją pracownię wybiitny krawiec ubierający warszawską elitę p. Aleksander Drozda. Alchemy Day Spa specjalizuje się w indywidualnych, aromaterapeutycznych programach SPA i Wellness, w pielęgnacji twarzy, ciała i duszy opartych na starożytnych recepturach alchemicznych pochodzących ze wszystkich zakątków świata i zapewniających każdemu Klientowi prawdziwy relaks, odprężenie i odrobinę luksusu.

Każdy kto nas odwiedzi i przekroczy progi Alchemy Day Spa Warszawa zasmakuje ciszy, relaksu, harmonii oraz odnajdzie piękno i dobre samopoczucie.

W autorskich zabiegach pielęgnacyjnych, które wykonujemy wykorzystujemy wszystkie naturalne elementy terapii – wodę, algi, glinki, błota lecznicze, borowinę, oleje roślinne, zioła, kamienie szlachetne i półszlachetne, esencje aromaterapeutyczne o 100% czystości, jakości i efektywności.

Nasze zabiegi kosmetyczne to multisensoryczne oddziaływanie na człowieka nie tylko przynoszące widoczne efekty kosmetyczne ale również te duchowe bo my nie tylko działamy na ciało fizyczne ale również duchowe i emocjonalne poszukujemy harmonii pomiędzy duszą i ciałem.

Day Spa Warszawa to autoryzowany salon firmy The Alchemy Workshop Alqvimia światowego lidera w kosmetyce naturalnej i aromaterapii, wszystkie kosmetyki są wolne od syntetycznych konserwantów, parabenów, pochodnych ropy naftowej, silikonów, syntetycznych barwników.

Doświadczenie, profesjonalizm i doskonałe dłonie naszych terapeutów pozwolą idealnie dopasować pielęgnacje do indywidualnych potrzeb każdego najbardziej wymagającego Klienta.

Warszawska kosmetyczka  można jej zaufać 

Od roku 1988 w branży kosmetyki profesjonalnej 

w naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi na ciało i twarz dla kobiet i mężczyzn a naszą specjalnością są ceremonie i rytuały to właśnie te zabiegi uznane są przez naszych klientów jako idealny pomysł na prezent

Alchemy Day Spa Warszawa unikalne  miejsce urody na mapie stolicy.

www.dayspa.pl http://www.dayspa.pl/

gdzie do kosmetyczki warszawa http://www.dayspa.pl/

zabiegi kosmetyczne dla panów http://www.dayspa.pl/zabiegi,4

kosmetyki naturalne http://www.sklep.alqvimia.pl

jak prawidło pielęgnować cerę kosmetykami naturalnymi  https://www.youtube.com/watch?v=2KDL4xmG3dE

 

 

http://youtu.be/OqmPk1CSBZk

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda