sól z morza martwego właściwościSól z Morza Martwego wyjątkowy kosmetyk o działaniu kosmetycznym terapeutycznym i leczniczy.

Coś więcej niż kosmetyk, który został stworzony przez Matkę Naturę.

100% Sól z Morza Martwego najwyższej jakości i czystości, nie mieszana, bez środków brylujących, posiada wyjątkowe właściwości lecznicze, terapeutyczne i relaksacyjne.
To nic innego jak sole mineralne pochodzenia naturalnego powstające w wyniku krystalizacji 43 substancji mineralnych.
Morze Martwe to najniżej położony zbiornik wodny pod poziomem morza, około 350 m.
Bardzo wysoka koncentracja związków chemicznych sprawia, że stosowanie go przy zabiegach kosmetycznych, terapeutycznych, czy leczniczych doskonale się sprawdza, idealna jest w leczeniu schorzeń i chorób skóry, jak stany zapalne, egzemy, trądzik, alergie, łuszczyce, choroby łojotokowe, doskonale oczyszcza, regeneruje i wzmacnia skórę.

Właściwości kosmetyczne i terapeutyczne:
Skuteczny peeling do ciała, jak i twarzy, udrażnia naczynia limfatycznych, pobudza krążenie, na cellulit, katalizator - przyspiesza wchłanianie olejów bazowych, jak i olejków esencjonalnych, stosowany przy manicure i pedicure gdyż ma właściwości antyseptyczne, terapeutyczne, na reumatyzm, bóle mięśniowe.

Skład: 100% Sól z Morza Martwego, w skład której wchodzą: magnez, potas, sód, wapń, brom, jod, lit, krzem, chlorek, żelazo, mangan, grupa amonowa, fosforany, siarczany, inne minerały i śladowe pierwiastki.

Sposób użycia: Peeling z Soli z Morza Martwego Alqvimia to najbardziej naturalny peeling do ciała na świecie, polecamy używać go ze specjalistycznymi olejami do ciała, zarówno na dzień, jak i na noc.

Na zmiany skórne: Umyj ciało Żelem z Drzewa Herbacianego, niewielką ilość Oleju z Drzewa Herbacianego Alqvimia wymieszaj z Solą z Morza Martwego Alqvimia i wykonaj peeling całego ciała, spłucz dokładnie ciało, następnie na wilgotną skórę wmasuj Olejek z Drzewa Herbacianego, zabieg ten wykonaj jeden lub dwa razy w tygodniu, do pielęgnacji codziennej używaj Żelu z Drzewa Herbacianego i Oleju z Drzewa Herbacianego.

Sucha skóra: Umyj ciało Żelem Królowa Egiptu, niewielką ilość Oleju Królowa Egiptu wymieszaj z Solą z Morza Martwego Alqvimia wykonaj peeling całego ciała, spłucz dokładnie ciało, następnie na wilgotną skórę wmasuj Olejek  Królowa Egiptu, zabieg ten wykonaj jeden lub dwa razy w tygodniu, do pielęgnacji codziennej używaj Żelu Królowa Egiptu i Oleju Królowa Egiptu,  na dzień stosuj Balsam Królowa Egiptu, na noc Olej Królowa Egiptu.

Regeneracja i odmładzanie skóry: Umyj ciało Żelem Królowa Egiptu, niewielką ilość Oleju Babilonia wymieszaj z Solą z Morza Martwego Alqvimia wykonaj peeling całego ciała, spłucz dokładnie ciało, następnie na wilgotną skórę wmasuj Olejek Babilonia, zabieg ten wykonaj jeden lub dwa razy w tygodniu, do pielęgnacji codziennej używaj Żelu Królowa Egiptu i Oleju Babilonia.

Odchudzanie: Umyj ciało Żelem Odchudzającym Reducer, niewielką ilość Soli z Morza Martwego wymieszaj z Olejem  Reducer i wykonaj peeling, zmyj go pod prysznicem bez używania żelu,  następnie wmasuj energicznie w ciało Wodę Królowej Węgier, a następnie Olejek Reducer - na noc, na dzień Balsam Odchudzający Reducer 

Na cellulit: Umyj ciało Żelem Odchudzającym Reducer i na tak przygotowane ciało wykonaj peeling mieszając Sól z Morza Martwego z Olejkiem na Cellulit, zmyj go bez użycia żelu, wmasuj energicznie w miejsca objęte skórką pomarańczową  Wodę Królowej Węgier, a następnie wmasujOlejek Antycellulitowy  taka pielęgnacja jest idealna na Noc, natomiast na dzień po prysznicu wmasuj Balsam Antycellulitowy.

Modelowanie Ciała: Umyj ciało Żelem Body Sculptor, następnie wykonaj peeling używając Sól z Morza Martwego wymieszaną z Olejem Body Sculptor, poprzez energiczny masaż pozbędziesz się skutecznie martwego naskórka, następnie zmyj ciało bez użycia żelu i energicznie wmasuj Wodę Królowej Węgier w miejsca wymagające wyrzeźbienia i nałóż Olej Body Sculptor, natomiast na dzień Balsam Body Sculptor.

Dłonie: Do mycia rąk używaj Żelu z Drzewa Herbacianego ma on niezliczone właściwości, a w szczególności antyseptyczne, czy antybakteryjne i ochronne, wykonaj peeling używając Soli z Morza Martwego Alqvimia wymieszanej z olejkiem Smooth Hands & Nails, nałóż na dłonie Krem do dłoni Perfect Hands, na noc Olejek pielęgnacji dłoni Hands & Nails

Stopy: Umyj stopy Żelem z Drzewa Herbacianego i wykonaj peeling przygotowany na bazie Soli z Morza Martwego Alqvimia wymieszanej z Olejem Healthy Feet, spłucz stopy wodą i wmasuj Olejek Healthy Feet, taka pielęgnacja pozwoli ci utrzymać stopy w doskonałej kondycji.

Nogi: Umyj nogi Żelem z Drzewa Herbacianego i wykonaj peeling przy użyciu Soli z Morza Martwego mieszając ją z Olejem Comfort Legs, zmyj chłodną wodą i wmasuj niewielką ilość Olejku Comfort Legs,  to dostarczy ci doskonałego samopoczucia i lekkości.

Najważniejsza zasada: peeling Solny z Morza Martwego przy powyżej wymienionych zabiegach pielęgnacyjnych wykonaj raz, najwyżej dwa razy w tygodniu, dodatkowo pielęgnacja codzienna olejami na noc i w niektórych wypadkach balsamami na dzień pomoże osiągnąć wymarzony i długotrwały efekt.

Wszystkie pielęgnacje można przeprowadzić używając nowego peelingu do ciała Naturally Body Scrub, ten gotowy peeling do ciała nie wymaga łączenia ze specjalistycznymi olejami, przykładowa pielęgnacja powinna wyglądać następująco:
Użyj odpowiedniego żelu do mycia, wykonaj peeling przy użyciu nowego Peelingu Naturally Body Scrub następnie dokładnie zmyj bez użycia żelu Alqvimia, na jeszcze wilgotną skórę nałóż olej lub balsam, taka pielęgnacja dostarczy natychmiastowych i długotrwałych efektów kosmetycznych.


Jeżeli masz pytania pozostajemy do dyspozycji
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda