Spa WarszawaDlaczego dobrze jest korzystać z usług kosmetycznych salonu kosmetycznego typu Day Spa Warszawa Alchemy?

Najstarszy tego typu salon spa w warszawie (doświadczenie)

  • Autoryzowany salon kosmetyki  profesjonalnej marki kosmetyki Alqvimia naturalnej
  • Doświadczenie właścicielki
  • Przygotowanie personelu
  • Wyjątkowość miejsca


Alchemy Day Spa to salon kosmetyczny który został założony w 1999 roku przez znaną w środowisku cenioną kosmetyczkę , terapeutkę, aromaterapeutę, perfumiarza, i trenera Joanne Stajszczak która od 1988 roku podnosi swoje kwalifikacje, ukończyła kilka szkół związanych z branżą kosmetyczną zarówno w Polsce jak i Europie.

Salon kosmetyczny Alchemy jako pierwszy w Warszawie rozpoczął świadczenie świadomych usług o charakterze spa, tak to był pierwszy samodzielny salon kosmetyczny o powierzchni 100 metrów kwadratowych który nie oferował usług fryzjerskich co w tamtych czasach było nie do pomyślenia, salon kosmetyczny w tamtych czasach działał z fryzjerem przy akompaniamencie pracujących suszarek i rozgadanych klientek, do dzisiaj można spotkać takie salony kosmetyczne z początku XX wieku.

Alchemy Day Spa przełamał stereotypy i powrócił do starodawnej filozofi spa (zdrowie poprzez wodę), Alchemy połączyło zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało, manicure, pedicure i depilacje z relaksem co od dawna nazywane
było w spa starożytnego Egiptu czy Rzymie, to właśnie w Alchemy Day Spa zaproponowano po raz pierwszy w Warszawie, innowacyjne ceremonie kąpielowe i rytuały piękna które składają się z kompleksowej pielęgnacji na ciało twarz i duszę w zależności od stanu emocjonalnego klienta, ceremonie te stają się bezkonkurencyjne na rynku kosmetyki procesjonalnej w Warszawie, to właśnie my stworzyliśmy pierwsze w Polsce ceremonie piękna które są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego. 

Pomysł na prezent Alchemy http://www.dayspa.pl/prezent staje się szlagierem na długie lata a w dostępnej ofercie do dnia dzisiejszego pozostaje jedynym w swoim rodzaju w Warszawie.

Dodatkowo Alchemy Day Spa wyróżnia się kosmetykami na których pracuje jest Autoryzowanym salonem hiszpańskiej marki Alqvimia producenta 100% kosmetyków naturalnych opartych na właściwościach aromaterapia i innych składnikach pochodzenia roślinnego i to właśnie zostaje docenione przez naszych świadomych klientów którzy doskonale potrafią odróżnić kosmetykę opartą na składnikach zbudowanych na ropie naftowej.

Alchemy Day Spa http://www.dayspa.pl w miarę upływu lat staje się holistycznym miejscem na mapie Warszawy wprowadzone przez markę Alqvimia suplementów diety pozwalają nam na stworzenie kompleksowej oferty o charakterze holistycznym.

Różnorodność zabiegów między innymi test na http://www.dayspa.pl/zabieg,369 polaryzację YIN i YANG, terapie moksą czy test na wiek biologiczny wyróżnia nas z monotonnej oferty od innych salonów kosmetycznych w Warszawie.

Wybrane zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz szyte są na miarę potrzeb klienta w zależności od potrzeb i stanu emocjonalnego klieta, masaż ciała jest prawdziwą ceremonią w poszukiwaniu równowagi, nuta zapachowa na której zostanie wykonany masaż dobierana jest w zależności od stanu emocjonalnego klienta, w taki oto sposób nie tylko dotykamy ciała fizycznego ale również ducha osiągając harmonię pomiędzy tymi dwoma płaszczyznami.

Alchemy salon kosmetyczny to inne miejsce od innych niepowtarzalne piękne z pozytywną energią gdzie każdy zabieg pielęgnacyjny zmienia się w niezapomniane przeżycie o charakterze wellness.

Alchemy to miejsce dla świadomych osób które cenią sobie jakość wykonywanych zabiegów jak również kosmetyk na jakim został wykonany. Dzięki współpracy z marką Alqvimia Alchemy staje się bez konkrecyjnym miejscem świadomej kosmetyki naturalnej o wyjątkowych efektach kosmetycznych.

Nasze zabiegi i pielęgnacje a w szczególności ceremonie i rytuały ułożone są w taki sposób że pozytywnie działąją na wszystkie zmysły a w szczególności zmysł węchu.

Nasza oferta kosmetyczna jest nie ograniczona i ciągle ją poszerzamy pod kątem terapii manualnych opartych na kosmetykach naturalnych bez użycia maszyn i urządzeń kosmetycznych tak modnych w dzisiejszych czasach..

Alchemy to miejsce dla świadomych klientów, którzy cenią sobie prawdziwe kosmetyki najwyższej i najczystszej jakości.

Zapraszamy do Alchemy

www.dayspa.pl

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda