czekolada w kosmetyceMarzenie prawie wszystkich jest jeść czekoladę bez konsekwencji i nie przybierać na wadze. czekolada jest ogólnie dostępne w świecie i ma wyjątkowe właściwości kosmetyczne jak: nawilża, zwalcza cellulit i poprawia nastrój dzięki aktywacji i produkcji hormonów szczęścia, które powodują odczucie doskonałego samopoczucia i miłości.

Jak są produkowane endorfiny szczęścia? Jest to proste zadanie, ale jest uzależnione od każdego człowieka, endorfiny są generowane za każdym razem gdy, jesteś szczęśliwa, odczuwasz przyjemność, aby to osiągnąć spożywaj czekoladę w małych ilościach i stosuj do codziennych do postaw, to poprawi twoje samopoczucie.

Kakao budzi wiele pasji, dlatego wykorzystywane jest w spa, day spa w centach beaty, salonach piękności jak również gabinetach kosmetycznych i salonach kosmetycznych, najbardziej popularne zabiegi czekoladą to masaż czekoladą, czy okłady z czekolady na ciało i twarz. Z każdy dniem ma coraz więcej zwolenników. Modne jest karmienie ciała czekoladą na zewnątrz żeby uczuwać działanie od wewnątrz.

Metody spa jako zabieg czekoladą polega na prostym owinięciu cienką warstwą gorąca czekolada i pozwalać  działać na skórze.

Inną metodą używania czekolady jest masaż czekoladą w Alchemy Day Spa w Warszawa opracowana specjalna metoda masażu czekoladą w 100% naturalną bez żadnych domieszek syntetycznych składników pochodzenia ropy naftowej, tak specjalnie przygotowana czekolada z olejem tłoczonym na zimno i olejkami eterycznymi pochodzącymi z najlepszych roślin leczniczych nie tylko skuteczne odziałują na nastrój ale również posiadają działanie nawilżające, odżywiające skórę, skutecznie zatrzymując powstawaniu rozstępów a nawet mogą go eliminować.

Zabieg czekoladowy, Duaner obejmuje nałożenie maski czekoladowej następnie klienta owijamy w folię co powoduje okluzję czego efektem jest przenikanie substancji aktywnych do krwi obiegu czego efektem jest doskonałe samopoczucie emanujące szczęście, podczas zabiegu zapach czekolady to najbardziej stymulujące doświadczenie i co najważniejsze nie tuczące.

Dzięki doskonałym właściwościach kosmetycznych, niektóre firmy kosmetyczne wykorzystują korzyści związane z czekoladą jak nawilżanie, odżywianie i detoksykacją, usuwają, cellulit, poprawiają krążenie, zapobiega starzeniu się skóry..

Naukowcy wykazali, że koncentrat z kakaowca jest wyjątkowo aktywny wydobyty z naturalnych środków selekcyjnych stosowany miejscowo promuje proces rozrzedzania w bezpośrednim procesie reakcyjnym lipolizy i hamują kluczowe enzymy w procesie tworzenia tłuszczy, jak również stymuluje wydzielanie beta-endorfin, sprzyjających i wyzwalających endorfin szczęścia.

Czekolada to również polifenole to bardzo silne przeciwutleniacze aktywne dlatego są spostrzegane jako produkty odmładzające zatrzymujące proces przedwczesnego.

Czar gorzkiej czekolady wykorzystany w masażu czekoladą jest bardzo korzystny dla zdrowia, proszę pamiętać że jeżeli pomieszamy ja z mlekiem moc przeciwutleniaczy zostanie utracony, wynika to z badań grupy hiszpańskich naukowców z Rioja i ekspertów Uniwersytetu w Glasgow (Szkocja) i innych publikacji na ten temat opublikowanych przez brytyjskie czasopisma Naturalne.

Najlepsze czekolady, zawierające 70 procent kakao, to właśnie one zapobiegają chorobom układu krążenia ze względu na ich niezwykłą zdolność do poprawy elastyczności żył, naczyń włosowatych które poprawiają krążenie krwi.

Ale tak jak wspomniałem czekolada traci tę właściwość po dodaniu mleka, ponieważ blokuje antyoksydacyjne flawonoidy.

"Może to być z powod powstawania wtórnego łącza pomiędzy białkami flawonoidy czekolady i mleka, ponieważ zmniejszają dostępność biologiczną flawonoidów, a zatem właściwości przeciw utleniające czekolady" wyjaśnił to w swojej pracy, Mauro Serafini.
Czarna czekolada poprawia i zatrzymuje proccesy antyoksydacyjne krwi nawet o 20 procent.

Inne badania Uniwersytetu Harvard na 800 studentów z różnych krajów wykazały, że miłośnicy czarnej czekolady żyją dłużej.

Dlatego polecam masaż czekolada w Alchemy Day Spa Warszawa który wykorzystuje własciwości 100% naturalnej czekolady w Polsce wyprodukowanej, lub okładów na ciało z czekolady to wyjątkowa forma odchudzania rekomendowana w seriach, zabiegi te sa dostępne tylko na indywidualne zamówienie w pakietach przeplatanych elekto stymulacją i presoterapią, to wyjątkowe zabiegi pielęgnacyjne o charakterze odchudzającym.

 

masaż czekoladą http://www.dayspa.pl/zabieg,265

google + https://plus.google.com/+AlchemyWarszawa/posts/K1Kjw2gag2y

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda