Tworzenie menu spa, wellness,Cv Primaty Essence to marka premium przeznaczona dla profesjonalistów sektora kosmetycznego, pozwalająca
na stworzenie skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych. CV Primary Esence to marka dla świadomych i kreatywnych, którzy potrzebują narzędzia skutecznego.  Oferujemy standardowe zabiegi na twarz i ciało działające na wszystkie problemy skóry, jak również te specjalistyczne na twarz jak lifting, spłycanie zmarszczek, na przebarwienia po słoneczne, ciało to zabiegi odchudzające, ujędrniające, na dłonie i stopy. CV Primary Essence to również zabiegi dla kobiet w ciąży i dla mężczyzn. Specjalnością są zabiegi antystresowe, powszechnie wiemy, że stres potęguje proces starzenia i dlatego nasze programy anty stres i relaksujące działają. Alchemia Urody specjalizuje się w tworzeniu zabiegów dopasowane do stanu emocjonalnego na podstawie starochińskiej metody Yin Yang tak, aby osiągnąć równowagę pomiędzy duchem i ciałem, takimi zabiegami są masaż aromaterapeutyczny twarzy z indywidualnie dobraną nutą zapachową w zależności od stanu emocjonalnego, jak również indywidualnie dobrany olejem bazowy w zależności od potrzeby kosmetycznej, masaż ciała Opracowany przez Alchemia Urody to również precyzyjnie dobranana nuta zapachowa w zależności od stanu emocjonalnego. Naszymi flagowymi zabiegami o charakterze anty stres i relaksu to ceremonie i rytuały, te kompleksowe zabiegi obejmuje kompletny zabieg twarzy i ciała połączony z kąpielą, jeżeli obiekt nie posiada wanny można go wykonać przy użyciu prysznica.
Alchemia Urody oferuje kompleksowe doradztwo w tworzeniu ofery zabiegowej zarówno tej pielęgnacyjnej na ciało i twarz, jak również holistycznych ceremonii piękna wewnętrznego człowieka emanujacego na zewnątrz. 
Kontakt:
#aromaterapia, #kosmetyki profesjonalne #kosmetyki #spa #wellness # masaż #ceremonie
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda