ArtesaníaKosmetyka Naturalna i Aromaterapia
AGAVE HAND MADE

Wyjątkowe produkty naturalne o najwyższej jakości wykonane całkowicie ręcznie w sposób rzemieślniczy.
Prawdziwa manufaktura i rękodzieło Ágave.
Jesteśmy rodzinną firmą i od 1996 roku tworzymy kosmetyki naturalne w sposób rzemieślniczy, manualny wykorzystując półprodukty najwyższej jakości i czystości, pracujemy z pasją i w sposób jakbyśmy tworzyli je dla siebie.
Przy powstawaniu naszych kosmetyków używamy surowców 100% naturalnych i certyfikowanych przez najważniejsze firmy jak Ecocert.
Ręcznie wyprodukowane kosmetyki powstają z najwyższej jakości wyciągów, ekstraktów ekologicznych, olejów roślinnych, olejków eterycznych, hydrolatów roślinnych.
Najważniejsza dla nas jest Jakość.

Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach. Opakowania są w 100% przygotowane do recyklingu.

Właściwości i kolor naszych kosmetyków to wynik używania olejków eterycznych, najczystszych destylatów roślin i maceratów.

Nasze kosmetyki naturalne promują zdrowie i posiadają wyjątkowe oraz długotrwałe właściwości kosmetyczne mające wpływ na urodę zatrzymując procesy starzenia, skutecznie poprawiają nastrój i samopoczucie, a to wszystko dzięki zastosowanym olejkom eterycznym i aromaterapii.

Proszę pamiętajcie, że ze względu na to że używamy składników 100% naturalnych ich kolor może się różnić od poprzednio zakupionych, a to dlatego, że nasze składniki nie są przetwarzane ponownie po ich pozyskaniu metodami tradycyjnymi.
 
Pozdrawiamy Maria y Jaume.

kosmetyki Artesania dostępne są na stronie http://www.sklep.alchemiaurody.pl/k19-artesania-agave.html

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda