Pielęgnacja olejamiAlchemia Urody Arte Sana
Jak naturalnie nawilżyć skórę twarzy i ciała.
Jeśli chcesz mieć miękką skórę w dotyku jędrną, świeżą, młodą twarz, konieczne jest nawilżenie każdego dnia i poświęcenie trochę czasu na pielęgnacje. 
W przeciwnym razie narażasz się na suchość i łuszczenie, a także na przedwczesne procesy starzenia jak zmarszczki i plamy.
Dlatego twoja strategia pielęgnacji powinna być przemyślana ze szczególnym zwróceniem uwagi na odpowiednio dobrane kosmetyki naturalne i proste techniki pielęgnacyjne, które pomogą Ci ożywić twoją skórę od wewnątrz. 
Proponujemy w sposób łatwy ekonomiczny nawilżyć skórę w naturalny i zdrowy sposób.
Nie ma lepszej receptury na regenerację, nawilżenie i odmłodzenie skóry w głęboki sposób niż zastosowanie niektórych olejków tłoczonych na zimno, które oferuje nam natura. 
Do najbardziej skutecznych pielęgnacyjnych na ciało i twarz należą: olej migdałowy(ciało), olej jojoba (cera trądzikowa), olej z dzikiej róży praktycznie do wszystkich rodzajów cer (róża mosqueta) oraz olej sezamowy.
Pamiętaj olej powinien zawsze być dopasowany do rodzaju skóry.
Przed przystąpieniem do pielęgnacji ważne jest jaki olej zastosujesz do jej pielęgnacji?.
Jest wiele szkół jak pielęgnować twarz olejami ale wszystkie zgadzają się w jednym, oleje spożywcze nie są odpowiednie do stosowania do pielęgnacji codziennej, dlaczego? ponieważ są to oleje rafinowane które są w pewnym sensie wyjałowione upraszczając temat.
Olej nierafinowany
Pozyskiwany w procesie mechanicznego pozyskuje się go bez zastosowania wysokich temperatur dlatego między innymi jego nazwa "olej tłoczony na zimno". To najstarsza i najbardziej naturalna metoda pozyskiwania oleju, często są to oleje stosunkowo droższe ponieważ proces pozyskiwania takiego oleju charakteryzuje się małą wydajnością.
Stosowanie takiego oleju znacznie opóźnia procesy starzenia się organizmu, doskonale sprawdza się w pielęgnacji domowej skóry ciała i twarzy. Olejki niskoprzetworzone tłoczone na zimno bogate są w liczne 
nienasycone kwasy tłuszczowe jak: linolowy, γ-linolenowy, -linolenowy, antyoksydanty, tokoferole, tokotrienole, związki polifenolowe , sterole, skwalen.
Przykładowo Skwalen jest składnikiem lipidowym skóry i wykazuje właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, poza tym chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym.
Natomiast olej rafinowany to stosunkowo skomplikowanym proces obróbki przy użyciu wysokiej temperatury i środków chemicznych - najczęściej heksanem jest bezpieczny przy spożyciu ale brak mu wielu składników utraconych podczas termicznej obróbki które dobrze wpływają na pielęgnacje skóry.
Podczas rafinacji (oczyszczania) następuje usunięcie tokoferoli, związków polifenolowych, steroli co właśnie doskonale wpływa na pielęgnacje skóry.
Jak Stosować oleje na przykładzie oferty Artesania Alchemia Urody.
Jeżeli jesteś fanem olejów w pielęgnacji twarzy to dostarczamy wyjątkowy wachlarz 100% olejków pozyskiwanych z roślin.
Pierwszym etapem twojej pielęgnacji to demakijażu, słynne mleczko Artesania to wyjątkowe narzędzie które doskonale oczyszcza i przygotowuje cerę do następnego etapu pielęgnacji.
https://sklep.alchemiaurody.pl/p362-mleczko-do-demakijazu-twarzy-150-ml-artesania-hand-made.html

Ciekawym mleczkiem do demakijażu jest również mleczko z Różą Bułgarską Damsceńską o działaniu odmładzającym:
Również do cery trądzikowej polecamy mleczko a z drzewa Herbacianego to wyjątkowe mleczko które doskonale przygotowuje cery wrażliwe; 
https://sklep.alchemiaurody.pl/p51-mleczko-do-demakijazu-z-drzewa-herbacianego-cvpe.html

Następnym krokiem w pielęgnacji domowej to tonizacja odpowiednio dobranym tonikiem:
https://sklep.alchemiaurody.pl/p386-tonik-lawenda-200-ml-artesania-hand-made.html
https://sklep.alchemiaurody.pl/p387-tonik-hydrolat-rozany-200-ml-artesania-artesania-artesania-hand-made.html
https://sklep.alchemiaurody.pl/k16-r27--cv-primary-essence-twarz-toniki.html

No i wreszcie olejek odpowiednio dobrany w zależności od rodzaju cery warto wybrać ten najwyższej jakości bo to bardzo wydajny kosmetyk który może być stosowany na dzień i na noc 
wybierz swój olejek do pielęgnacji codziennej.
Artesania:
https://sklep.alchemiaurody.pl/k19-r58--artesania-agave-oleje-tloczone-na-zimno-twarz-i-cialo.html
CV Primary Essence; https://sklep.alchemiaurody.pl/k16-r32--cv-primary-essence-oleje-tloczone-na-zimno-do-twarzy.html
Jeżeli chcesz spotęgować działanie olejków tłoczonych na zimno to zawsze możesz je wzmocnić składnikiem aktywnym jakimi są mieszanki olejków eterycznych które precyzyjnie dopasowane do rodzaju cery znacznie potęgują działanie. 
W pielęgnacji domowej polecamy również krem luksusowej marki kosmetycznej CV Primary Essence:
https://sklep.alchemiaurody.pl/k16-r25--cv-primary-essence-twarz-linia-secret.html
https://sklep.alchemiaurody.pl/k16-r24--cv-primary-essence-twarz-linia-roza-bulgarska.html https://sklep.alchemiaurody.pl/k16-r23--cv-primary-essence-twarz-linia-drzewo-herbaciane.html

Nasz ekspert zawsze może udzielić porady
email: info@alchemiaurody.pl
telefonicznie +0048502178075.
Alchemia Urody warte odkrycia. 
Genialne rozwiązane w swojej prostocie.
www.sklep.alchemiaurody.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda