Olej do masażu ze słodkiego migdała dla profesjonaOlej migdałowy tłoczony na zimno ze słodkiego migdała pochodzenie
(Tarragona Hiszpania)

Olej migdałowy w 100% naturalny nie modyfikowany nie mieszany, najwyższej jakości i czystości zachowuje właściwości mu przypisywane.

Są dwa rodzaje olejku migdałowego: z gorzkich migdałów (amygolalus var. Amara) i słodkich (amygolus var. Dulcis) Do użytku kosmetycznego używamy tylko olejku z migdałów słodkich.

Olejek Alqvimia pochodzi z Hiszpanii, z prowincji Tarragona, jest 100% czystości i jakości, nie posiada żadnych innych domieszek olejów roślinnych, już w starożytności był bardzo popularnym kosmetykiem wykorzystywanym do masażu i leczniczych okładów.

Posiada wspaniałe właściwości: wspaniałe to źródło witaminy B, które zatrzymuje wodę w naszej skórze, zapobiega jej wysuszeniu i odwodnieniu; pobudza oddychanie komórkowe, w swoim składzie ma także witaminę D, która chroni skórę od negatywnych czynników atmosferycznych

Właściwości kosmetyczne: wzmacnia, odżywia i regeneruje skórę, przywraca jej elastyczność i jędrność, zapobiega rozstępom, świetnie się wchłania, idealny dla niemowląt, kobiet w ciąży, świetny do demakijażu, odżywia włosy suche i cienkie, pomaga w walce z łupieżem.

Olej ze słodkiego migdała  to wyjątkowy kosmetyk w 100% naturalny dla kobiet w ciąży, na każdym etapie najlepiej stosować przez cały okres ciąży, zatrzymuje proces powstawania rozstępów, skóra staje się odżywiona bardzo streczowa, to jedyny taki kosmetyk w postaci naturalnej bez skutków ubocznych kobiety w ciąży.
Naturalna pielęgnacja kobiety w ciąży  
http://www.dayspa.pl/zabieg,90

informacje: info@alchemiaurody.pl

Masaż aromaterapeutyczny http://www.dayspa.pl/zabieg,4

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda