Znaczenie marki kosmetycznejZNACZENIE MARKI KOSMETYCZNE

Profesjonalna marka kosmetyczna to taka która jest dostępna tylko i wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, day spa, spa i wellness.
Dlaczego marka kosmetyków na którym pracuje ośrodek Spa Wellness jest ważna. 

Joanna Stajszczak właścicielka Alchemy Day SPA w Warszawie:
Uważam że marka ma ogromny wpływ na postrzeganie ośrodka SPA przez klientów, ponieważ przyciąga tych, którzy c hcą poznać inną, nietuzinkową ofertę.

 Klienci, przed zarezerwowaniem zabiegu często pytają o markę. Zresztą, w dzisiejszym świecie wszyscy analizujemy gdzie wydać pieniądze.

Nasz ośrodek jest bardzo specyficznym Day SPA, a to dlatego, że pracujemy tylko na jednej marce. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne tylko i wyłącznie przy użyciu 100% kosmetyków naturalnych, a przede wszystkim aromaterapii.

 Wybór marki nie był przypadkowy – wręcz przeciwnie – starannie przemyślany i świadomy. W naszym przypadku szukałam kosmetyków naturalnych o doskonałej skuteczności pielęgnacyjnej, a zarazem ekskluzywny, staranie przygotowany, idealny do pielęgnacji domowej o niepowtarzalnym charakterze, działających nie tylko na ciało ale również na zmysły i stany emocjonalne.

Chodziło mi o to, żeby pielęgnacja domowa nie ograniczała się tylko do nałożenia kremu. Szukałam czegoś więcej i myślę, że znalazłam. Firma Alqvimia dostarcza czegoś więcej niż tylko kosmetyk, zgodnie z wytycznymi, pielęgnacja domowa to prawdziwy rytuał i filozofia pielęgnacji piękna zewnętrznego i wewnętrznego kobiety XXI, a wizyta w Alchemy Day Spa to prawdziwe przeżycie które zapamięta na długi czas.

Zapewnia wyłączności terytorialną, co pomaga w utrzymaniu i obsłudze stałej ilości gości. Nasz klient to klient świadomy, który ceni sobie jej właściwości. Przychodząc do salonu doskonale się orientuje jakiego typu kosmetykę uprawiamy i co oferujemy. Informacje na temat marki z którą współpracujemy w naszym salonie znajdują się na każdym kroku, na ścianach salonu wiszą plakaty informacyjne oprawione w ramy, kartonowe wystawki, ulotki, torebki, próbki do pielęgnacji domowej oraz inne gadżety reklamowe. Firma dba o wizerunek, dlatego w naszym salonie informacje na temat marki znajdują się na każdym kroku.
Oczywiście zdecydowanie najważniejszym źródłem informacji uwiarygodniających markę jest terapeutka, która wykazuje się doskonałą znajomością marki.

Zapraszam do odwiedzenia Day Spa Warszawa przy placu Unii Lubelskiej

Joanna Stajszczak Szkopowicz 

Alqvimia Profesjonalna marka kosmetyki naturalnej.

[POWRÓT ARTYKUŁY]

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda