Doradzamy w tworzeniu holistycznych miejscAlchemia Urody to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze wellness i spa zdobytym w kraju i zagranicą.

Od 2008 roku oferuje kompleksowe doradztwo w tworzeniu ekskluzywnych miejsc najwyższej jakości o holistycznym charakterze, doradzamy na każdym etapie powstawania obiektu.

Tworzymy wizerunek i filozofię oraz  sugerujemy kierunek rozwoju spa, day spa, city spa, spa hotelowe, wellness, jak również gabinetów kosmetycznych już działających i tych powstających.

Nasze doradztwo to autorskie projekty dostosowane do charakteru obiektu, działamy na zasadzie
wyłączności terytorialnej tak, aby obiekt był bezkonkurencyjny i nie powielany.

 

Potrafimy stworzyć różne pakiety pobytowe w zależności od pory ryku i zapotrzebowania rynku.
Wskazujemy odpowiednich, wypróbowanych i rzetelnych partnerów dostarczających sprzęt kosmetyczny i urządzenia, jak również dostawców pościeli jednorazowej, środków czystości oraz innych, pozostawiając wolną rękę do indywidualnych negocjacji cen zachowując nasze rabaty.

Doświadczenie zdobyliśmy między innymi dzięki prowadzeniu pierwszego gabinetu kosmetycznemu typu Day Spa w

Warszawie od 1998 roku do dnia dzisiejszego
Proponujemy oryginalne, indywidualne „szyte na miarę” programy i zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do filozofii i potrzeb obiektu, począwszy od tworzenia menu kończąc na sztuce zapisywania klientów w taki sposób, aby obiekt był rentowny wykorzystując maksymalnie moce przerobowe.
Dostarczamy nowoczesne programy wsparcia marketingowego zarówno w internecie,  jak i tych w pismach branżowych,  mamy stworzone analizy skuteczności portali i czasopism o tematyce spa i wellness.

Potrafimy skutecznie podpowiedzieć jak rekrutować i szkolić personel na wszystkich szczeblach spa.

Posiadamy wiele innowacyjnych pomysłów do wdrożenia, aby uatrakcyjnić ofertę spa oraz bogaty program technik pracy dla terapeutów zaczerpniętych ze starego kontynentu oraz orientalnych technik spa i wellness.

Zespół Alchemia Urody
z nami osiągniesz sukces to jest w naszym interesie.

kontakt: info@alchemiaurody.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda