kosmetyka naturalna AlqvimiaDzisiaj w naszych łazienkach jest pełno bezwartościowych kosmetyków zalegających na półkach kremy na dzień i noc, do wszystkiego rodzai cery żeli mydeł, szamponów i innych kosmetyków bezużytecznych kupionych pod wpływem skutecznych reklamy która sprzedają iluzje, krótko mówiąc wszystko to co myślimy że spotęguje naszą urodę i zatrzyma proces starzenia łudząc się że wygrywamy z przemijającym czasem, to prawda że można się z desperować kupując kosmetyki nie pomagające w niczym ale to chyba chęć posiadania często decyduje o wyborze kupowania a nie potrzeby kosmetyku, czy korzystając z zabiegów u kosmetyczki która pracuje na marnej jakości kosmetykach które w efekcie nie przynoszą żadnych efektów to często powód że w końcu decydujemy się na drastyczne posunięcia pozornego piękna jak wystrzykiwanie jadu kiełbasianego lub wypełnianie różnymi wypełniaczami (toksyny) o zgrozo.

Na szczęście są świadomi ludzie którzy myślą jak najmniej szkody wyrządzić środowisku i naszemu organizmowi, wskrzesili ponownie wprowadzenie do obrotu kosmetyki naturalne, ekologiczne wyprodukowane z roślin, i nie testowane na zwierzętach, spuścizna naszych przodków to nadzwyczaj skuteczne kosmetyki które wykonane są za pomocą technologii XXI wieku.. taką firmą jest marka premium Alqvimia.

Co to jest ​​kosmetyka naturalna? To w tym momencie przede wszystkim trend, który jest również nazywany jako kosmetyki organiczne, pozyskiwane z roślin dziko rosnących biologicznie kontrolowane często z upraw ekologicznych.

Kosmetyki naturalne to kosmetyki organiczne nie wykorzystują aktywnych składników chemiczny, które mogą być szkodliwe dla organizmu i zdrowia człowieka, niektóre jednak firmy certyfikują kosmetyki naturalne dopuszczając co najmniej 10 % składników pochodzących z pochodnych ropy naftowej a 90% są to składniki pochodzenia naturalnego nazywając taki produkt kosmetykiem naturalnym.

Prawie wszystkie rodzaje kosmetyków jest możliwe wyprodukować w 100% ze składników ale niestety podraża to znacznie cenę końcową dlatego wiele firm skłania się do produkcji kosmetyków z 90% zawartością składników naturalnych.

Jakie są zalety kosmetyki naturalnej są, czyste zielone i zdrowe, doskonałej jakości, nie są toksyczne, oferują one takie same wyniki jak te konwencjonalne, rzadko powodują reakcje alergiczne, organiczne kosmetyki oferuje wyjątkową i szeroką gamę produktów, producenci kosmetyki organiczne wspierają globalne standardy ochrony środowiska, kosmetyki organiczne bierze również pod uwagę rozwój swoich produktów, równoważąc zbyt nowoczesne rolnictwo, zmniejszają zużycie energii, nie zawierają składników zwierzęcych, przebadane dermatologicznie na wolontariuszach w celu zapewnienia wysokiej tolerancji i skuteczności. To wszystko podnosi świadomość i zachęca konsumentów do przestrzegania pielęgnacji ciała takimi kosmetykami.

Alqvimia ze swoją kosmetyką naturalną poszła znacznie dalej,jej kosmetyki są w 100% naturalne.

Alqvimia wykorzystuje właściwości aromaterapii na które składają się nie tylko olejki eteryczne ale również oleje tłoczone na zimno uzupełnione przez zmielone wysuszone łupiny owoców później mielone, glinki czy woski naturalne. 

Alqvimia uważa że stosując jej kosmetyki dotykamy nie tylko ciała fizycznego ale również duchowe uważa że proces odmładzania rozpoczyna się na poziomie duchowym i odzwierciedla się na zewnątrz mając wielki wpływ na efekt końcowy, kosmetyki Alqvimia są nadzwyczaj skuteczne jednak potrzebują żeby były kochane używane systematycznie i w grupach przykładowe grupy kosmetyków na naszej stronie.

Kosmetyka naturalna o czym nie wspomniałem to ograniczenie w wielkim stopniu dostarczania toksyn do organizmu które w wielkim stopniu dostarczane są przez wysoko przetworzone pożywienie. 

Niestety ta prawdziwa jest stosunkowo droga, na rynku jest wiele firm oferujących kosmetyki pseudo naturalne które nie dostarczają żadnych efektów kosmetycznych porostu nieskutecznych dlatego też i powtarzam się króluje dzisiaj wstrzykiwanie wypełniane bo jest tańsze od chirurgii plastycznej i miej bolesne.

Dlaczego warto się zastanowić nad używaniem kosmetyków Alqvimia? 

Kosmetyki Alqvimia to marka premium charakteryzująca się najwyższej jakości składnikami naturalnymi, kosmetyki są niezwykle skuteczne doskonale przyswajalne, przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzai, oferuje również kosmetyki odmładzające, na przebarwienia oraz inne, wielkim atutem marki są oleje szlachetne tłoczone na zimno  do pielęgnacji twarzy ich jakość wydajność możliwość dopasowania do każdego rodzaju cery, sprawia że są wyjątkowe, olejki do pielęgnacji Alqvimia są tłoczone na zimno nisko przetworzone w 100% naturalne i nie są rektyfikowany co dodatkowo sprawi że olejek ten z łatwością się wchłania przekraczając barierę naskórkową dostając się do krwi obiegu, nie tworzy nieprzyjemnego odczucia tłustej twarzy, żeby wspomóc działanie olei proponujemy dopasować w zależności od potrzeby olejek eteryczny lub gotową mieszankę olejków eterycznych, olejki eteryczne w tym wypadku będą działały jak substancje aktywne. 

Wyjątkową ważną sprawą przy pielęgnacji codziennej twarzy jest również staranny demakijaż twarzy gdyż kosmetyka naturalna a w szczególności olejki eteryczną gryzą się ze wszelkiego rodzajami podkładami, korektorami pochodzenia syntetycznego. Każda pielęgnacja wymaga staranie przygotowanej cery to podstawa do wykonania konkretnej i skutecznej pielęgnacji zachowawczej twarzy.

Alqvimia to również kosmetyki do pielęgnacji ciała doskonale i precyzyjnie przygotowane w zależności do rodzaju i potrzeby ciała, w ofercie żele oleje tłoczone na zimno, specjalistyczne oleje z olejkami eterycznymi, wspaniały również kosmetykiem jest lekki balsam który doskonale się sprawdza przy stosowaniu na dzień. 

Alqvimia posiada kosmetyk który ściśle powiązany jest Polską tak zwany alchemiczny, to  Woda Królowej Węgier, a to za sprawą Elżbiety Łokietkówna Królowej Węgier na której polecenie nadworny alchemik wykonał pierwsze perfumy które leczyły, do dzisiaj woda Królowej Węgier jest dostępna a jej właściwości lecznicze zaskakują nawet największych sceptyków, poznaj wodę królowej Węgier, doskonała w schorzeniach na reumatyzm, kontuzjach, siwe włosy, skuteczne podnosi ciśnienie a to dzięki maceratowi z rozmarynu. 

Prawdziwa kosmetyka naturalna jest niezwykle skuteczna pozwala na zdrową pielęgnację twarzy i ciała, to przede wszystkim świadomość.

Największym atutem kosmetyki naturalnej jest wydajność, przykładowo 1 mililitr oleju tłoczonego na zimno wymieszanego olejku eterycznego wystarcza na jedną pielęgnacje wieczorną twarzy i dekoltu. (przykład kosmetyków Alqvimia)

Wystrzegaj się tanich podróbek olei i olejków esencjonalnych przestrzegaj zasady stosowania a odkryjesz niwy wymiar pielęgnacji w harmonii z naturą.

Bądź Świadomą konsumentką kosmetyki domowej.

sklep alqvimia http://www.sklep.alqvimia.pl/

Alqvimia http://www.alqvimia.pl/

Alqvimia Hiszpania

blog alqvimia http://alqvimiapolskawarszawa.blogspot.com/2014/03/kosmetyka-naturalna-alqvimia.html

salon kosmetyczy wykorzystujący kosmetyki Alqvimia do wykonania zabiegów

blog day spa http://alchemysalonkosmetyczny.blogspot.com

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda