Alchemy Day Spa salon kosmetyczny WarszawaAlchemy Day Spa Warszawa http://www.dayspa.pl to najstarszy salon kosmetyczny typu Day Spa w Warszawie, założony w 1999 roku jest autoryzowanym salonem luksusowej marki premium w 100% naturalnej Alqvimia www.alqvimia.pl , pochodzącej z Hiszpanii (Katalonia) 

Salon kosmetyczny Alchemy to nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne wykorzystujący kosmetyki naturalne, zabiegi pielęgnacyjne to połączenie tradycyjnych terapii manualnych i wyjątkowych kosmetyków. W salonie wykonujemy wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne twarzy ; http://www.dayspa.pl/zabiegi,1 czyszczenie twarzy, zabieg na przebarwienia http://www.dayspa.pl/zabieg,45, zabiegi odmładzające http://www.dayspa.pl/zabieg,54, zabieg liftingowy http://www.dayspa.pl/zabieg,43, na trądzik http://www.dayspa.pl/zabieg,1, czyszczenie twarzy http://www.dayspa.pl/zabieg,39, naturalny samoopalacz twarzy, peeling, manualne czyszczenie twarzy, depilacja twarzy i wiele innych specjalistycznych o natychmiastowych i oczekiwanych efektach kosmetycznych. Zabiegi pielęgnacyjne na ciało są również niezwykle skuteczne o natychmiastowych oczekiwanych efektach kosmetycznych, odchudzające, ujędrniające, antycellulitowe, kąpiele, masaże: masaż ciała, masaż twarzy, pielęgnacja dla kobiety w ciąży, zabiegi dla mężczyzn, jak manicure, pedicure depilacje woskiem, depilacja pastą cukrową czy trwała na rzęsy. 

Zabiegi kosmetyczne które wykonujemy w salonie kosmetycznym są nadzwyczaj efektowne o natychmiastowych efektach kosmetycznych, to właśnie precyzyjne przygotowane techniki wykonania zabiegów jak również same kosmetyki Alqvimia sprawiają że zaufanie którym obdarzają nas nasi klienci wciąż rośnie ze względu na osiągnięty efekt, faktycznie spotykamy się z problemem szybkiego i długotrwałym osiągnięciem efektu kosmetycznego poprzez kosmetykę estetyczną jak wprowadzanie protez, czy innych chemicznych związków które w rzeczywistości sa toksynami i tak naprawdę nikogo nie interesuje co potem się dzieje z nimi w organizmie. My dodatkowo oprócz wyjątkowych efektów kosmetycznych dostarczamy zdrowia, gdyż kosmetyki Alqvimia wolne są od toksyn pochodnych od ropy naftowej, wszystkie użyte przez nas kosmetyki dostają się do krwi obiegu filtrowane są przez nerki a niepotrzebne składniki wydalane razem z moczem. Czego nie gwarantuje kosmetyka estetyczna i kosmetyka tradycyjna wykonana na bazie ropy naftowej, dostające się składniki do krwi obiegu filtrowane przez wątrobę i tam się odkładają tworząc różne schorzenia wewnętrzne.

Wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonane w Alchemy Day Spa http://www.dayspa.pl mogą mieć swoją kontynuacje w pielęgnacji domowej, ponieważ oferujemy kosmetyki do skutecznej pielęgnacji domowej zarówno tej na twarz jak również i ciało uważamy że prawidłowa pielęgnacja domowo to klucz do utrzymania swojej wewnętrznej zewnętrznej młodości, to gwarantuje nam marka Alqvimia. Dodatkowo uczymy jak poprawie pielęgnować skórę twarzy i ciała krok po kroku tak żeby pielęgnacja domowa była wyjątkowo skuteczna i spektakularna. Kosmetyczne doświadczenie ponad 20 lat w sektorze kosmetyki profesjonalnej, sprawiło że nasz salon wkroczył w segment kosmetyki spa i wellness w mieście, nasze ceremonie i rytuały to nie tylko powierzchowna pielęgnacja ciała, ale również i duszy pozwalająca nam dostarczać doskonałego samopoczucia i zdrowia ze względu że wszystkie nasze zabiegi wykonywane są na bazie 100% kosmetyków naturalnych nie posiadają związków pochodnych od ropy naftowej. Alchemy Day Spa Warszawa to salon spa w którym działamy na wszystkie zmysły taka kompleksowość naszych zabiegów spa sprawia że są to pielęgnacje wyjątkowe idealne na pomysł na prezent http://www.dayspa.pl/prezent, nasze dążenie do perfekcji sprawia że każdy klient czuje się u nas inaczej. Alchemy salon kosmetyczny typu Day Spa to synergia pomiędzy kosmetyczkami, kosmetykami, terapeutkami, wystrojem wnętrz, oświetleniem, zapachem, muzyką, poczęstunkiem to wszystko składa się na mulitisensoryczny zabieg pielęgnacyjny nie tylko od wewnątrz na zewnątrz ale również od wewnątrz na zewnątrz.

Alchemy Day Spa to inny wymiar salonu kosmetycznego w Warszawie. Alchemy Day Spa jako pierwszy w 1988 roku wymyślił dzisiaj powszechnie znaną koncepcję pomysł na prezent  http://www.dayspa.pl/zabieg,387 pobyt w spa, to właśnie my jako piersi w kraju zaproponowaliśmy tą wyjątkowo ciekawą koncepcję prezent dla dziewczyny, prezent dla chłopaka, prezent dla mamy, prezent na dzień kobiety, prezent na dzień matki, prezent ślubny, pomysł na prezent warszawa jako pobyt w Alchemy Day Spa sprawdził się również dla dwojga, znowu jako pionierzy nasze menu zabiegów pielęgnacyjnych uzupełniliśmy o zabiegi dla dwojga czy we dwoje w jednym pokoju, taka oferta spotkała się z szerokim zainteresowaniem a masaż we dwoje przerósł nasze oczekiwanie, specjalnie przygotowany multisensoryczny masaż we dwoje z indywidualnym dobraniem nuty zapachowej w zależności od stanu emocjonalne a w efekcie równowaga pomiędzy duszą i ciałem klienta sprawiło że jest on hitem pośród naszych pomysłów na prezent. Natomiast Ceremonie Wellness http://www.dayspa.pl/zabiegi,11 to inny holistyczny wymiar kompleksowej pielęgnacji ciała duszy i umysłu, ceremonia taka trwa około 3 do 4 godzin podczas której wykonujemy pełny zabieg pielęgnacyjny na twarz, zabieg pielęgnacyjny na ciało, w skład czego wchodzi; peeling całego ciała, maska, kąpiel, natomiast na twarz wykonujemy peeling, maska, cała ceremonia zakończona jest masażem ciała i twarz, podczas ceremonii przewidziany jest poczęstunek kieliszek wina i inne atrakcje które charakteryzuje precyzyjnie ceremonie holistyczne Alchemy.

Alchemy to tradycja rzetelność w wykonywaniu usług kosmetycznych i kompromis, naszym wyznacznikiem jest wykonywanie zabiegów w najwyższych standardach światowych tak aby każdy bez wyjątku klient był zadowolony, z nami możesz negocjować ceny to sprawia że możemy uszyć zabieg na każda kieszeń bez wpływu na końcowy efekt kosmetyczny duchowy czy emocjonalny, Alchemy to filozofia to coś więcej niż salon kosmetyczny to styl życia w zgodzie z naturą wykorzystujący doświadczenie minionych epok jak również technologie XXI wieku.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół Alchemy Day Spa to pasjonaci kosmetyki naturalnej i terapii naturalnych na najwyższym poziomie. Alchemy odwiedzają goście z całego świata między innymi dlatego że salon jest urządzony w charakterze przedwojennego mieszkania w Warszawie.

Alchemy dbamy o wszystkie płaszczyzny kompleksowej pielęgnacji urody i duszy. Alchemy Day Spa Warszawa jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Warszawy, gdzie spełniają się marzenia.

Zapraszamy

Kosmetyczka Warszawa, Salon Kosmetyczny Warszawa: alchemy@dayspa.pl

Alqvimia Sklep http://www.sklep.alchemiaurody.pl

kontakt: info@alchemiaurody.pl

PS. 

uaktualniono 1/lip/2015

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda