Jak odróżnić kosmetyki premium?Jak odróżnić kosmetyki luksusowe od tych z niższej półki ogólnie dostępne?
Dlaczego kosmetyki 100% naturalne są stosunkowo drogie?

Pielęgnacja urody od zawsze wzbudzała wiele emocji wśród ludzi, jednak nie wszyscy mieli przywileju korzystania z odpowiednich jakościowych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzonych przez innych i tak jest do dzisiaj.
Kiedyś ludzie mieli bardzo ograniczony dostęp do wielu dóbr stanowiących pielęgnacją codzienną.

W dzisiejszych czasach gdzie króluje demokratyczny dobrobyt i wszystkim wszystko się należy prawie wszystko, to właśnie ta dostępność jest wyjątkowo złudna.
Dostępność jest podzielona na jakość w stosunku do ceny.
Faktycznie ogólnie dostępne środki czystości i kosmetyki do pielęgnacji domowej są w zasięgu prawie każdego mieszkańca europy.

Jednak w sektorze kosmetycznym jak w każdym innym są podziały.

Sektor kosmetyczny został zrewolucjonizowany jak nigdy dotąd między innymi dlatego że bardzo mocno potaniały inwazyjne zabiegi wykonywane przez lekarzy.
Wszelkiego rodzaju labolatoria zarówno te na poziomie profesjonalnym jak i te które zajmują się kosmetyką tanią, bez końca serwują pseudo nowości nowe marki i nowe rodzaje kosmetyków.
Jak odróżnić kosmetyki luksusowe o dobrej jakości od kosmetyków masowych byle jakich?
Nie jest łatwo odróżnić, ja przyznamy szczerze że nawet będąc z branży często mam problem jak odróżnić w sposób jednoznaczny czy kosmetyk jest naprawdę w 100% naturalny.

Cena nie zawsze gwarantuje że produkt jest najwyższej jakości. Jednak trzeba wziąć pod uwagę że wielki popyt na kosmetyki naturalne sprawił to że na rynku można kupić zafałszowane składniki imitujące te prawdziwe wysokiej jakości.
Dzisiaj w laboratoriach z ropy naftowej można wszystko podrobić.
Trzeba napewno wiedzieć że piękna reklama w telewizji nie gwarantuje że produkt jest dobrej jakości.
Kosmetyk dobrej jakości wcale nie musi być znany i powszechnie dostępny.
Kupując kosmetyki premium zarówno te do pielęgnacji domowej jak również profesjonalne używane w salonach kosmetycznych spa i wellness musisz mieć poczucie że kupujesz coś wyjątkowego specjalnego, coś co podczas stosowania wyróżni jego działanie zapach.
Jednak zawsze musisz pamiętać.
Kosmetyki premium nie są tanie, za jakość trzeba odpowiednio zapłacić tak jak w innych dziedzinach, masowo produkowane kosmetyki w chinach będą miały inną cenę niż te z małych laboratoriów w Europie które cenią sobie dobrej jakości składniki, wytwarzane rzemieślniczo tworzące prawdziwe kosmetyki piękna.
Składniki aktywne tu zaczynają się różnice gdyż składniki aktywne mogą być różnej jakości i często różnej zawartości procentowej.
Dlatego często nie możesz wymagać że krem za dwa złote będzie miał jakiekolwiek działanie.
Jednak uważam że często bardzo wysokie ceny kosmetyków są nieuzasadnione, chociaż patrząc na markę premium Alqvimia gdzie w luksusowej linii Eternal Youth są użyte bardzo rzadkie i trudno dostępne ekstrakty pozyskiwane z roślin które rosną w ekstremalnych warunkach, wtedy to cena jest uzasadniona.
Na rynku pojawiło się wiele marek oferujących kosmetyki naturalne ale czy są one odpowiednio dobre czas zweryfikuje.
W wyborze marki powinniśmy zwracać uwagę na opakowanie, kremy do twarzy ekstrakty czy oleje do ciała powinny być sprzedawane w ciemnych lub matowych szklanych opakowaniach a to ze względu na to że szkło nie wchodzi w reakcję ze składnikami aktywnymi jak olejki eteryczne czy oleje tłoczone na zimno, dodatkowo ciemne i matowe szkło skutecznie blokuje szkodliwe promienie słoneczne.
Pamiętaj nigdy nie kupuj luksusowych kosmetyków poza autoryzowanymi salonami lub oryginalnymi stronami marki, każda szanująca się marka respektuje strefy dystrybucyjne sprzedaży.
Najlepsze marki premium nie stawiają na wielkie kampanie reklamowe, jedynie widać je w prasie profesjonalnej lub kobiecej

Odczucie,
Kosmetyk premium.
To efekty kosmetyczne wyjątkowe doznania począwszy od otwierania opakowania poprzez samo uwolnienie produktu ze słoiczka, jego piękny naturalny zapach wolny od syntetycznych perfum i fragancji stwarza niezapomnianą atmosferę podczas jego używania.
Kosmetyki premium Alqvima to wyjątkowe emocje w kontakcie podczas ich używania. Kiedy używasz takiego kosmetyku dopiero wtedy zdajesz sobie sprawę z jego wyjątkowej konsystencji łatwości wchłaniania i odczucia niepowtarzalny doznania, dopiero wtedy widzisz różnicę i chęć ponownego jego używania, nie wspomnę o natychmiastowym widocznym efekcie kosmetycznym.

Odrzuć wszelkiego rodzaju lepiące się kosmetyki które zatykają pory skóry, wybierając kosmetyki Alqvimia zarówno kremy, ekstrakty jak oleje tłoczone na zimno zobaczysz jak szybko się wchłaniają nie pozostawiając po sobie śladu na zewnętrznej powierzchni skóry.
Nawet kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji bardzo tłustej cery dostarczą wyjątkowego komfortu polegającego na całkowitym wchłonięciu produktu i natychmiastowym efekcie kosmetycznym pozostawiając skórę odżywioną, nawilżoną zdrową.

Trzeba sobie wyjaśnić kilka spraw związanych z codzienną pielęgnacją, często osoby które używające kosmetyków dopasowanych do rodzaju cery oczekują że skóra oprócz spodziewanych rezultatów będzie odmłodzona, wygląd skóry napewno się poprawi po dobrze dopasowanych i dostosowanych przez profesjonalistów kosmetykach w zależności do rodzaju skóry ale nie oczekujcie natychmiastowego efektu odmładzającego, żeby osiągnąć taki cel trzeba zastosować kurację odmładzającą, która potrwa kilka tygodni.
100% Kosmetyki naturalne o charakterze odmładzające. Efekty są widoczne przy systematycznym i długotrwałym stosowaniu, natomiast kosmetyki dobrane do rodzaju cery efekt jest widoczny natychmiast, natomiast stosowane kosmetyki odmładzające to efekt po pierwszym tygodniu stosowania.
Jednak proponujemy stosować się do wytycznych producenta i pielęgnację domowa wykonywać kompleksowo, co to znaczy? kompleksowa pielęgnacja to kosmetyk na noc na dzień, stosowanie peelingu, raz w tygodniu, mleczka do demakijażu i odpowiedniego toniku przywracającego odpowiednie Ph skóry, ktoś powie że to naciąganie i nabijanie kieszeni producentami, jest w wielkim błędzie.
Badania które przeprowadzają szanujące się marki premium  to spory koszt w wyprodukowaniu linii która dostarczy efektu i satysfakcji, to dopasowanie odpowiednich składników i połączenie ich w synergię działania.
Jeżeli kosmetyk jest w taki sposób przygotowany to rezultat pielęgnacji domowej jest w 100% gwarantowany.

Dlaczego warto kupować kosmetyki do pielęgnacji domowej w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych?

Bardzo ważne.
Jeżeli trafisz do gabinetu na odpowiednim na poziomie z odpowiedzialnym personelem który pracuje na odpowiedniej marce kosmetycznej która oferuje odpowiednie rezultaty kosmetyczne podparte badaniami, posiadające swoje laboratorium, to jest pierwszy krok do skorzystania z usług takiego miejsca.
Dlaczego warto kupować kosmetyki do pielęgnacji domowej u profesjonalistów?
Dlatego że znają markę i wiedzą co oferuje, na bieżąco znają problemy skóry klienta, prowadzący zawodowiec zaproponuje optymalną pielęgnację domową przeanalizuje i dopasuje odpowiednią pielęgnację do potrzeby, tym bardziej że kondycja i rodzaj cery może się zmienić w zależności od pory roku wieku pacjenta.

Dobra marka kosmetyki profesjonalnej premium w salonie jest niezwykle ważna tym bardziej że dzisiaj zagrożeniem dla sektora kosmetyki tradycjonalnej są salony kosmetyki estetycznej gdzie lekarze i przemysł farmaceutyczny zrobią wszystko żeby utrzymać dla nich łatwy i nie skomplikowany ogromny rynek, zrobią wszystko żeby wyciąć słabe byle jakie zakłady kosmetyczne i profesjonalistów którzy oszczędzają na kosmetykach i nie widzą różnicy pomiędzy marką premium profesjonalną od kosmetyków masowych dostępnych w drogeriach czy marketach, kosmetyki ogólnie dostępną nie dają żadnej gwarancji, profesjonalista gwarantuje swoją wiedzą efekty. Pamiętaj bardzo błędne jest stosowane pożywienia do pielęgnacji codziennej takie metody nie kontrolowane przez personel wykwalifikowany często mogą mieć odwrotny niepożądany skutek.
W kosmetyce XXI wieku jest bardzo ważna świadomość, która zaczyna być porównywalna do zdrowego odżywiania i to jest bardzo pozytywne.
Dlatego jeżeli jesteś profesjonalistą sektoru kosmetyki profesjonalnej bądź odpowiedzialny za swoje działania, tylko to mocuje twoją markę w oczach klientów.

P.S.

Uwaga:
Dobre niszowe marki kosmetyki Premium są notorycznie podrabiane, dlatego warto się zastanowić gdzie kupujesz, w jakiej cenie i czy masz pewność że nie są tylko miernej jakości próbkami nie mającymi żadnej wartości.

Rekomendowana marka kosmetyki Premium dla świadomych profesjonalistów. To wcale nie muszą być piękne opakowania ważna jest zawartość my rekomendujemy markę Artesania Agave 100% kosmetyki naturalne i CV Primary Essence dwie marki którym warto zaufać:
Artesania: https://sklep.alchemiaurody.pl/k19-artesania-agave.html
CV Primary Essence: www.cvpe.pl 

www.sklep.alchemiaurody.pl

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda